Wpis z mikrobloga

@Josuke: Co ten Onet, to ja nie wiem. Lech wybiera się do Ligi Mistrzów, gdzie grają najsilniejsze z zespołów, a oni piszą, że wylosowanie FC Basel to tragedia ;) Kuźwa, bo skisne. Polska ekstraklasa ssie pałkę mocno, fakt. Ale były przebłyski w Pucharze UEFA i Lidze Europejskiej - radziliśmy sobie nie z takimi zespołami. Jeśli Lech miałby nie pokonać FC Bazyliego to nie ma co szukać poza granicami naszego kraju i lepiej, żeby dowiedział się o tym wcześniej niż później :D

#pilkanozna #ligamistrzow #lechpoznan #lolcontent
Josuke - @Josuke: Co ten Onet, to ja nie wiem. Lech wybiera się do Ligi Mistrzów, gdz...

źródło: comment_0J2fHWv1Mf3fsHKBVu7Dwo9CR4P0zixz.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Ale ze zrozumieniem to ty czytaj. Nie twierdzę, że FC Basel jest złe - ale w lidze grupowej LM będzie od #!$%@? lepszych zespołów. Więc nie widzę dramatu. Zresztą od tego chyba są te rozgrywki, by się mierzyć z silnymi rywalami.

Przynajmniej będzie dobry mecz. :) Jak odpaść to z kimś takim.
  • Odpowiedz
@Josuke: no niezbyt
Basel to mocna ekipa - w ostatnich latach półfinał LE gdzie minimalnie przegrali z Chelsea, ćwierćfinał LE + regularna gra w LM, raz do 1/8 dotarli.

tak, w LM są lepsze zespoły, ale nikt się nie oszukuje chyba, że Lech po awansie do LM mógłby coś ugrać, byłby typowym dostarczycielem punktów.
  • Odpowiedz