Wpis z mikrobloga

Może i masz penisa i brodę, ale kieckę spodnie w tym związku to ona nosi( ͡° ͜ʖ ͡°) Za takie cos wywalić z lóżka to normalnie dziewczyna z rakiem mózgu


@konoo: "jest w internecie, więc to musi być słowo w słowo prawda" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dariel: 10/10 :D
  • Odpowiedz
którzy zawsze stawiają na swoim, a jak nie to tłuką kobietę w mordę i patrzą czy równo puchnie.


@applicattura: Nikt nie napisał, że kogoś będzie tłukł w mordę.

Lepsze są Janki, którzy przez całe życie we własnym łóżku podświadomie wiedzą, że to jakaś nagroda za dobre zachowanie.
  • Odpowiedz
Wy "samce alfa" pewnie nigdy wielu z was dziewczyny nie miało, a się wymądrzacie "dał się wygonić z łożka to męska pipa". Otóż nie. Po prostu czasami tak się może zdarzyć że coś pójdzie nie po czyjejś myśli i my dziewczyny/kobiety potrzebujemy chwili na odreagowanie. Wtedy lepiej jak facet na chwile znajdzie sie na kanapie. Ale wy samcy alfa lepiej wiecie, co nie? :D
  • Odpowiedz
Bo suka jest przed rują? ;]


@SuchyBatman: Mam tylko nadzieję, że do swojej kobiety odnosisz się z większym szacunkiem i jak ma okres to używasz dojrzalszej nomenklatury. Prawdopodobnie gdybyś miał kobietę to byś nawet tak nie pomyślał.
  • Odpowiedz
@Cudownie: Moja kobieta nie zachowuje się jak idiotka. Nie jest upośledzona mentalnie, żeby swoje humory tłumaczyła jakimś okresem, jest na to za mądra.

Prawdopodobnie gdybyś miał kobietę to byś nawet tak nie pomyślał.


Prawdopodobnie moja kobieta jest człowiekiem, a nie samicą. I w życiu by nie pomyślała, żeby wyganiać mnie na kanapę z powodu takiego żartu, z jakiegokolwiek powodu. Sama by poszła, gdyby znalazł się powód do pokłócenia. A ja nie chcę dawać takich powodów. I to jest zdrowy
  • Odpowiedz
@Dariel: Czy inteligentna osoba nie przewidziałaby kanapy? Jeżeli tak, to czy na pewno jest inteligentna? Chyba że lepiej spać na kanapie niż z kobietą i wszystko było specjalnie :|
  • Odpowiedz