Wpis z mikrobloga

@alma_: Dokładnie, jak mam iść na imprezę, gdzie będzie dużo dzieci, to się zastanawiam dość intensywnie. Idziesz się tam pobawić, odpocząć, a nie słuchać wrzasków i marudzenia tych rozpuszczonych dzieci. Skacze to, zaczepia, drze się, "mamooooooo ja się nuuuuuuudzę"; "chodź już jeeeedziemy". Każdy tylko #!$%@?, że gówniak się nudzi i ciągnie ludzi do domu przez co cała impreza się zaczyna #!$%@?ć. Imprezy (nawet wesela!) są dla dorosłych ludzi. Nie dla gówniaka
weeden - @alma_: Dokładnie, jak mam iść na imprezę, gdzie będzie dużo dzieci, to się ...

źródło: comment_oeRfQpEz3SJOtWD3528JW1wImZMAzvWW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lim3: Trzeba się jeszcze zastanowić czy branie dzieci na wesele jest rozsądne z przyczyn czysto wychowawczy. Na weselu jak to na weselu alkohol, nie wiadomo jak wujk Zenek będzie się zachowywał jak się upije itp. Moim zdaniem nie jest to najlepsze środowisko dla dzieci.
  • Odpowiedz
@diversion876: Z reszta czuje się trochę staro. Ta moda na branie dzieci na wesela to jak rozumiem jakas nowa? Kiedy ja byłem dzieckiem rodzice chodzili na wesela ale wtedy takie czasy były ze nikt nie myślał o braniu dzieci na wesele. W moich stronach zapraszało się młodych ludzi jakj uz byli starsi tak od 13 lat. Sam w okresie gimnazjum byłem na kilku weselach i nigdy dziecka na weselu nie widziałem
  • Odpowiedz