Wpis z mikrobloga

Czy przeżywasz tę chwilę właśnie tak, jakbyś chciał/a?

Czy za tydzień, dwa, informacje, które teraz pochłaniasz - będą dla Ciebie nadal przydatne?

Choćbyś się usrał, wszechświat nie zatrzyma się, więc czy nadążasz?

#milionowamotywacja #motywacja #prokrastynacja

Wyobraź sobie swój czwartek za rok, za pięć lat i za dziesięć lat. Czy to, co robisz dzisiaj, pomoże Ci osiągnąć swój zaplanowany dzień za jeden z tych okresów czasu?
D3lt4 - Czy przeżywasz tę chwilę właśnie tak, jakbyś chciał/a?

Czy za tydzień, dwa...
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@D3lt4: to co robię akurat w tej chwili pozwoli, się zrelaksować za jakieś pół roku. To co robiłem w pracy pozwoli mi mieć czas na ten relaks za jakiś rok. Za pięć lat już ktoś inny będzie robił to co ja teraz żebym ja mógł mieć jeszcze więcej czasu na rodzinę i relaks.
Obserwuje Twój tag juz jakiś czas i trochę mnie motywuje. Może nie to co piszesz ale Twoja
  • Odpowiedz
@D3lt4: Tak jak napisał @Gronie, lepsze od treści tego co piszesz, jest regularność pisania. Na #zenhabits na Reddicie jest pełno takich treści - ale tak naprawdę w danej chwili wystarczy jedna krótka sentencja, aby człowiek znów poczuł pozytywny wiatr. Ja (i pewnie inni ludzie, zapominamy po prostu o tych wszystkich rzeczach - trzeba nas bombardować trwale przez długi czas, aby doszło do zmian strukturalnych w mózgu
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie swój czwartek za rok, za pięć lat i za dziesięć lat. Czy to, co robisz dzisiaj, pomoże Ci osiągnąć swój zaplanowany dzień za jeden z tych okresów czasu?


@D3lt4: Przeczytalem to w piatek na mirko w pracy eh..
  • Odpowiedz
@Gronie: To jest świetne pytanie.
Od 2 dni o nim myślałem.

Największym moim celem jest Niebo i stwierdzenie na łożu śmierci - dobra robota. ;)
To, co się na to złoży, to m.in.:
- Bycie dobrym człowiekiem, poprzez pomaganie tym, którzy tego chcą i dawanie im wędek, a
  • Odpowiedz