Wpis z mikrobloga

Kazdy chyba poznawal ludzi przez internet czy wymieniajac sie telefonami. Co ja o-------m to nie mam pojecia. Pomylilem znaki. Zamienilem U z Y + zamiast kropki dałem pytajnik...

Na odpowiedz jak mam na imie napisalem...


#pasta #gorzkiezale #twnogf
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakim cudem można kliknąć zamiast kropki to "/" ze shiftem? 2 klawisze zamiast jednego? i kto pisze kropkę w sms po jednym słowie? Nauczyciel polskiego? rozumiem że się prawo wielkich liczb i że zdarzają się różne rzeczy w skali milionów osób każdy tysiące sms ale to się nie układa... tym bardziej że na telefonie zazwyczaj nie ma dwóch shiftów na dotykowej chyba że w tablecie...
  • Odpowiedz
@pmache: moje faworyty (co prawda z gg, ale jednak):
- chcąc napisać koleżance "zemszczę się" klawisz "m" odmówił współpracy - wyszło "zeszczę się"
- pisząc "autostradę" zamiast "a" wcisnąłem "s" i wyszło "sutostradę"

A t9 kiedyś poprawił słowo "randki" na słowo "paneli" tylko już nie pamiętam kontekstu zdania.
  • Odpowiedz
@pmache: No ja za dzieciaka na czacie (jakiś onet czy coś) znalazłem obcojęzyczną dziewczynę. Zapytała się mnie czy jestem gejem, a ja chciałem napisać "no", ale przesunęły mi się o jeden znak palce i wyszło... Spójrzcie na klawiaturę.


Rozłączyła się.
  • Odpowiedz
Kiedyś miałem podobną sytuacje. Pisałem do pewnej dziewczyny. Napisałem do niej
-Cześć.
A jej się też musiało coś poprzestawiać, bo napisała
-S--------j.
Dziwne...
  • Odpowiedz
@pmache: W gimbazie szliśmy w kilka osób na urodziny koleżanki. Zbliżała sie godzina rozpoczęcia i co niektórzy marudzili, ze przyjdziemy za późno, że sie spóźnimy itd. Na co ja idąc sobie, spokojnym tonem mówię: Przecież nawet jest taka zasada ze można się spuścic do 15 minut.
Po sekundzie wyłapałam to przejęzyczenie ale było już za późno :D
  • Odpowiedz
ogólnie jak łykasz to chyba bardziej chłopaka potrzebujesz.. Chociaż jak tak czytam tego posta to nigdzie nie pisze, że szło o różowego paska
  • Odpowiedz