Wpis z mikrobloga

Siema mirki i mirabelki. Jako, że obserwując tag #seriale (a jeszcze bardziej widoczne jest to pod tagami konkretnych seriali - tak, na ciebie patrzę #mrrobot) zauważyłem duże zapotrzebowanie na tego typu serwis, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Tym samym prezentuję wam stronę "Czy są już polskie napisy". Zdecydowanie ułatwi to mi odpisywanie wszystkim ludziom, którzy zadają takie pytanie pod obserwowanymi przeze mnie tagami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwaga! Podaję link - http://czysajuzpolskienapisy.site40.net/
Domena na razie taka, a nie inna. Jak stwierdzę, że potrzebuję coś bardziej profesjonalnego to zmienię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#napisy

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krostel: napiprojekt jest ostatecznością, najbardziej mnie rozwalaja napisy z synchronizacją sekundową (00:00:01), które nie znikają, zamiast prawdziwych, klatkowych, z początkiem i końcem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@htfhere: ja używam do oglądania SMplayera, ma też opcję wyszukiwania napisów z opensubtitles.com i na ogół angielskie pasują idealnie.

@Wiedmolol: nie każdemu się chce i nawet jeżeli znasz dobrze angielski to nie wierzę, że nie wymiękniesz trochę np. przy takich "The Borgias" od HBO, gdzie nie dość, że dialogi są archaizowane, to jeszcze mnóstwo kościelnego słownictwa... Ja od kilku lat oglądam tylko z angielskimi napisami (jakoś się przyzwyczaiłem,
  • Odpowiedz