Wpis z mikrobloga

Chcę kupić kamerę do motocykla. Właściwie to jestem zdecydowany na go pro 4 black. Zależy mi na bardzo dobrej jakości, zarówno obrazu jak i dźwięku. Nie chcę tworzyć filmowych dzieł sztuki. Pytanie brzmi: czy faktycznie go pro 4 jest warta swojej ceny? Czy za mniejsze pieniądze można kupić kamerę o podobnych parametrach? (mam obawy czy w przypadku go pro nie płacę X% więcej za markę).
Bardzo proszę o rady.

#kamerasportowa #gopro #sj4000 #sjcam #motocykle
  • 26
@kakarott600: 4 jest warta swojej ceny. Mialem 3 poprzednie. Byly do dupy. Chinczyki jakosciowa nie doastaja GP do piet. Niestety .

Teraz mam Drift HD Ghost , ktrora swego czasu byla najlepsza na rynku. Lepsza niz GoPRo, ale aktualnie GP4 Black ( juz z wyswietlaczem) jest naprawde niezla.

Niedawno worcilismy z Rumunii. Bylo kilka kamer, ale z GP4b obraz jest besprzecznie najlepszy. No i ficzery zajebiste.
@kakarott600: chinczyki to gowno, jakos barw, ostrosc wszystko jest znacznie gorsze, nie tylko rozdzielczosc i klatki sie licza. Pomijam rzeczy takie jak protune. Black jest dla profesjonalistow. Ja obecnie szedlbym w silver z ekranem do podgladu z tylu.
@kakarott600: Jeśli jesteś zainteresowany, to jutro mogę Ci podesłać zdjęcia kamerki Xiaomi YI założonej już na moim kasku zestawem z Banggood i przykładowy filmik z jazdy. Uważam, że kupno GoPro jest straszną stratą kasy jeśli masz do wyboru taki produkt jak Xiaomi.
Ok. Mam założoną kamerkę właśnie na kast z tego powodu, że filmiki wychodzą zdecydowanie fajniejsze. W zestawie jest też montaż na motocykl, więc bez problemu. Jedyny minus dla mnie jest taki, że podczas nagrywania non stop wytrzymuje 1 godz. 30 min. Z drugiej strony kolejny plus w porównaniu do GoPro, bo Xiaomi ma wymienną baterię, więc jak tankujesz moto w długiej trasie, to możesz przełożyć sobie baterię na drugą i nagrywać dalej.