Wpis z mikrobloga

@Noct: ogarnij, wiadomości z tego miesiąca. Wyborcza już trąbiła ostatnio o tym ze potrzebna lecznicza marych, nawet kopaczowa gadała w tym tygodniu ze jest pierwszy lek ale nie poda jego nazwy, widac ze cos sie dzieje
  • Odpowiedz
@Noct: walka z wiatrakami. Mnie w sumie ostatnio zastanawiało co się stało z tym tzw. "Królem dopalaczy" XD co był kilka lat temu jak ten ten cały temat wypłynął aż sam Tusk, obecny król Europy się tym zajął. Pamiętam jak się cieszył ze sławy i planował produkować energetyki. Co do tematu to w sumie @spoxman i @binerek wyczerpali temat (chociaż to nie było w zeszłym tygodniu, ale może
  • Odpowiedz
@Noct: sprawa była nagłaśniana i jest od lat. Zawsze wtedy, kiedy d-------e szaleją, nie raz nas do tego tu wołacie. Teraz statystyki są straszne, setki osób w szpitalach na specjalnym odtruwaniu. Stąd tematy dzień w dzień.
  • Odpowiedz
@Noct: Od zawsze były, np. 4-aco-dmt substancja znana i używana bezpiecznie od lat dopiero niedawno została zakazana. 4-ho-met chyba jeszcze legalny - osobiście polecam, bardziej rekreacyjna substancja(aczkolwiek to nadal psychodelik).
  • Odpowiedz
@Noct: No w sumie tak, bo dopalaczami nazywa się najczęściej mieszanki z jakąś marketingową nazwą, gdzie nie wiadomo co jest w środku - żeby to brać to trzeba być debilem z wyższej półki.
  • Odpowiedz
@andrzejkwo: Czy ja wiem... Po prostu powinien być skład podany, wtedy reszta zależy od człowieka. No i w ogóle blokowanie takich substancji jak widać, nie ma sensu.
  • Odpowiedz