Wpis z mikrobloga

@CreativePL: nie. napisałam wyraźnie. 12 na rękę za godzinę. po co miałabym kłamać? nie rozumiem :) zresztą, nie chcesz, to nie wierz. gdyby dawali mniej, to bym nie poszła do call center, bo już pracowałam kiedyś i tylko stawka mnie zachęciła.
  • Odpowiedz
@SScherzo: No nic, jak zaczniesz pracować i dostaniesz I wypłatę to pochwal się na Priv albo zawołaj. Bo mi się zwyczajnie nei cche wierzyć. Terenowy pracownik nie zarabia tyle, a co dopiero ktoś na słuchawce ;)

Bo szukam szukam ale nie mogę znaleźć nr telefonu do cc, a z chęcią bym zadzwonił.
  • Odpowiedz
@CreativePL: znajoma tam pracuje i to ona mi poleciła. z premią dostała ostatnio 2400 do ręki. nie ma powodu kłamać. serio. nie ma prowizji od nakłaniania nowych ludzi do podjęcia tam pracy. tak naprawdę to można i więcej niż 1900 bo oni wymagają żeby w dwie soboty w miesiącu przyjść. więc dolicz jeszcze dodatkowe 10 godzin.
  • Odpowiedz
ja teraz będę szła prawdopodobnie do cc gdzie dają 12 na rękę + premie. samochod sam sie nie kupi :(


@SScherzo: hmm ile już uzbierałaś? lekka beka z tych mitycznych super podstaw i hiper zajebistych premii, jeden na stu tam tyle wyciągnie ;)
  • Odpowiedz
@SScherzo: ej, serio myślisz, że u mnie nie było stawki do ręki w umowie? była. nie pamiętam już jaka dokładnie, bo to było parę lat temu, ale nie taka znów zła (btw, koleżanka pracowała w cyfrowym i też mówiła o tej podstawie więc wierzę), natomiast fakt faktem, że w wielu cc jeśli nie wyrabiasz normy dostajesz komunikat, że na dziś wystarczy- wtedy nawet z dobrą podstawą gówno zarobisz. A w
  • Odpowiedz
@ninakraviz: ale ja nie powiedziałam, ze robi sie 8h dziennie zawsze. pytano o stawkę,
to podałam. nie musisz hejtowac, bo nawet jak sie wypracuje 3/4 etatu to i tak sie zarobi wiecej niz w przeciętnej pracy dla studenta :)
  • Odpowiedz