Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #wrocilem #rozowepaski #niebieskiepaski

No i wrocilem... Zrobilem co trzeba bylo ;) i jest git. Powiem, ze nie jest zle ;) jest bardzo dobrze. Wiem ze nie teskniliscie i nie mysleliscie co u mnie, ale i tak Wam pokaze ostatni podarunek dla rozowego, powiedzialem juz ze w tym roku wiecej prezentow nie bedzie ;) a cieszyla sie jak glupia hehehe.

no co tam, przegapilem co ?
źródło: comment_BqRx4L00f2tPYLXDYTlNcK8lpHBrK5kh.jpg
  • 21
@InsaneMaiden: no juz jak ogarnelismy teamt z rozowym, to mamy kupione loty do konca wrzesnia, w kazdym miesiacu 2 wizyty, PL,NL, takie tam male odskocznie zeby sie widziec, no a potem bedzie wielka rozmowa o tym kto do kogo przyjezdza... no i sie okaze czy bedzie back do Poland ;) czy tez kolejna emigracja hehe
@InsaneMaiden: no wlasnie chcialem poznac kogos kto nie bedzie widzial 'to daleko', tylko kogos w kim ja sie zakocham a ktos we mnie. Z nia nie ma tego typu problemow. Wiem ze to moze ciezko jest sobie wyobrazic, ale dzieli nas tylko 1:50h samolotem. Czasami jest tak ze jak sa pary ktore miekszkaja w tym samym miescie to widza sie rzadziej niz my. Ja mam mozliwa prace z domu, wiec przylatuje
@InsaneMaiden: malo oryginalnie ;) polski portal randkowy na terenie Polski, gdyz zawsze uwazalem ze chce miec za kobiete Polke, ktora jest z Polski, bo w NL, normalnej zdrowo myslacej , i wolnej dziewczyny za bardzo nie poznasz. I tak tez sie stalo, napisala do mnie, ja do niej, a potem to juz wiesz... jakos to poszlo, napisalem ze nie mieszkam w PL, ona napisala ze okej, to nie ma znaczenia, no
@gregu-: Gdzie kupiłeś ten pierścionek? Mój zaręczynowy właśnie uległ samozniszczeniu i mąż będzie poszukiwał czegoś na zastępstwo, więc musze mu podsunąć coś w dobrym guście, a ten mi się wyjątkowo podoba:-) Dzięki