Wpis z mikrobloga

chciałbym ponownie pozdrowić złodziei, którzy opier***ili moją budowę w poprzedni weekend :] życzę im udławienia się marnymi pieniędzmi które dostaną od pasera albo sprzedadzą na giełdzie.... jak dostaną za fanty z 2 tys. to będzie dobrze, wartość sprzętu to blisko 10 tys a doprowadzenie do stanu poprzedniego to około 15 tys :] super co? Najpoważniejsze straty to regulatory i rozdzielacze do podłogówki. Dlatego apeluję do Mirków spod tagu #budujzwykopem montujcie alarmy, czujki, oświetlenia - cokolwiek co ich odstraszy. Miałem spokój ponad rok aż do czasu... ehhh odechciewa się :(
ps. jak ktoś przyjdzie do firmy i będzie spróbował sprzedać jakiś niepewny towar wyłapuje od razu działo i tel. na policję
ps.2 szacun dla policji za szybką rekację i wczucie się w temat (3 osoby przyjechały w tym technik kryminalny - odciski, zabezpieczanie śladów etc.)
ps.3 w piątek zakładam alarm podpięty pod agencję ochrony
#oswiadczenie #gorzkiezale #buldupy #oswiadczeniezdupy #policja #zlodzieje
acidd - chciałbym ponownie pozdrowić złodziei, którzy opier***ili moją budowę w poprz...

źródło: comment_3aTZdg1QTa9iVdw43aS720qyPNtyAayd.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
@acidd: Ostatnio u moich rodziców działała ekipa ze Śląska. Wieczorem dwóch zrobiło rekonesans, a potem o pierwszej w nocy szła ekipa po ulicy i wystawiała wszystko co było cennego i w zasięgu rączek przed bramy. Następni jechali busem i ładowali. Połapali tych wyciągających fanty, bo jeden z sąsiadów idąc spać zaczął się zastanawiać, co robi jego kosiarka koło bramki. wyszedł na przed dom, a tam pan złodziej z jego rowerem. Wleźli
  • Odpowiedz
@titus1: i dobrze bo na takim tylko wpie*dol spuścić to następnym razem zastanowią się dwa razy albo... będą bardziej uważni :/
  • Odpowiedz
@acidd: współczuję a tych #!$%@? do Sztumu albo lepiej łapy #!$%@?ć. Zamontuj alarm, taki który oprócz informacji do ochrony ma jeszcze komunikację przez kartę sim z tobą. Możesz też nim sterować przez sms. Ja właśnie takim (satel versa plus) zabezpieczyłem stan surowy z instalacjami. No i obowiązkowo migająca dioda na zew. budynku, żeby nawet się nie pchali
  • Odpowiedz
@acidd: raczej nie jeśli nikt Ci się nie oferował, znajomy miał sytuacje ze ochrona go nachodziła z 3 razy czy nie chce ochrony i w końcu ich wziął po małej kradzieży XD
  • Odpowiedz