Wpis z mikrobloga

Się starzeję chyba.
Od kilku lat internet jest na etapie wielbienia idiotów. Zaczęło się od letsplayerów którzy nie potrafiąc grać ani pokazać samej gry od ciekawej strony zaczęli po prostu drzeć ryja do mikrofonu i udawać #!$%@? mózgowe, no po prostu ź#!$%@?.
Następnie do tego doszli 'pranksterzy' którzy ukrywają swe chamstwo (dzieńdobry #afera) pod tym pjenknym określeniem, naśladując, między innymi, starsze od internetu filmy Remiego. Tylko że wtedy byłem widocznie jeszcze gimbusem i mnie śmieszyły. Albo były po prostu śmieszne. Ale ile można oglądać to samo w wykonaniu coraz to nowego idioty który nie potrafi zrobić samemu niczego oryginalnego tylko w kółko odgrzewa kotleta.
A wisienką na torcie jest oczywiście bohater ostatniego tygodnia - sebix który pociął sobie ryj. No po prostu, #!$%@?, godne zachwytu. I wspomnienia w każdym możliwym portalu informacyjnym. Rzygać się chcę widząc ten #!$%@? pysk.
Nie chcę wiedzieć co będzie następne. Ale i tak się dowiem bo oczywiście będzie o tym trąbić cały internet.
A faktycznie wartościowe rzeczy? Przemijają gdzieś w cieniu niezauważone.
#przemysleniazdupy i tak trochę #gorzkiezale
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soho: A kim jest internet? ^^
Zmień w takim razie źródło, wartościowe treści szybko przemykają, bo z reguły są za ciężkie dla szukających rozrywki.
Reddit i subreddity pewnie znasz, zobacz sobie Medium
  • Odpowiedz
Od kilku lat internet jest na etapie wielbienia idiotów.


@Soho: kto wielbi tego sebixa z pokiereszowanym ryjem? Jest on teraz popularny, ale w negatywnym sensie, ludzie chcą oglądać dziwolągów, kiedyś się chodziło do cyrku obejrzeć kobietę z brodą, teraz odpala się youtube, żeby zobaczyć inne kreatury. Straszne.
  • Odpowiedz
@Soho: Kiedyś chcialem sprawdzić to mikroblogu, więc czarnolistowałem wszystkich co wrzucali te gownopasty, kręcili gownoburzę. Dodawali zjebo wpisy " o gurwa jag kisnęmireczki" I wiesz co

  • Odpowiedz
Się starzeję chyba.


@Soho: Każdy się starzeje, ale nie o to tutaj chodzi. Zauważ, że gdyby nie Internet nie wiedziałbyś o tych wszystkich rzeczach i dalej żyłbyś w błogiej nieświadomości. Ludzie dawniej nie byli bardziej inteligentni, też zdarzało się spotkać pajaca, z tą różnicą, że wiadomość o jego istnieniu i działaniach ograniczała się najczęściej do miasta w którym żył. Dzisiaj taki pajac wrzuca film do sieci i zna go w
  • Odpowiedz