Wpis z mikrobloga

murki rozważam zakup lte w pleju do domu, możecie mi powiedzieć jakie z grubsza macie transfery ofc z pingiem
bo neo 10mb/60pingu< mnie zabija dekadę wcześniej miałem radiówkę w bloku co miała 15 xdd paranoja
btw zna ktoś się na antenach do lte na dach? podobno mają niedaleko ode mnie stawiać wierzę w tym roku
#pytanie #play #lte #internety
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kustosz_karuzeli_uciekania: weź najpierw koniecznie kogoś z jakąś usługą play do siebie i sprawdź empirycznie, jak to działa. Ja w domu mam tragedię z netem z playa, a jak tylko opuszczę teren osiedla to jest super; tak samo moi znajomi, zawsze jak do mnie przychodzą, to narzekają, że nie mają zasięgu etc.
  • Odpowiedz
@kustosz_karuzeli_uciekania: Rozejrzyj się też po ofercie Orange LTE, namawiam każdego, bo oferta konkurencyjna, mają dobrą cenę z urządzeniem i nie szaleją z lejkami. Mam 30gb limitu, napsztykałem ponad 48gb i działał z pełną prędkością. Jak się nie piratuje to wg mnie ciężko ubić więcej GB. Korzystam z chmury, często legalne streamy. Mój rekord to 67mbit przez parę minut, tak średnio 25-35 mbit download, około 10 mbit urlopad i ping 30.
  • Odpowiedz
@ElCidX: Limit mam 35 GB. Ja używam Internetu rozsądnie. Nie zasysam niezliczonej liczby VOD. Mam podpięty dekoder SAT, Smart TV no i komputer. Czasami jakieś VOD, YT, Spotify czy mp3... Przy normalnym przeciętnym używaniu tego Internetu przez Singla sprawdza się idealnie. Nigdy nie przycięło mniej jak 20 :) Znam jednak z Internetu żale torrentowych zasysaczy :P :P :P
  • Odpowiedz