Wpis z mikrobloga

Ja w temacie zielony, więc po prostu pytam. To kylos.pl rzuciło mi się w oczy, bo mają niby w internecie dobre opinie i widzę, że wgrany wordpress też jest, a to dla mnie akurat priorytet, bo laik ze mnie i chce maksymalnie ograniczyć techniczne dłubanie. ;)
@valdo: Blog byłby prowadzony przez 2 osoby, więc chyba po te 7,50 miesięcznie uzbieramy. Najwyżej się zrezygnuje z jakiejś przyjemności. ;) To warto iść w tego zenboxa, mimo że wychodzi nieco drożej?
@Redlic: Na spokój. Na święty spokój, że jak coś się #!$%@? to nie ma się czym martwić.
Dawno dawno temu jak internety były drogie, miałem z braciszkiem "tani" hosting w OVH, jakieś 300 PLN za rok za wszystko, ale pech chciał, że była awaria, dane poszły się paść, backup był stary, a firma hostingowa nas zlała ciepłym moczem.

Od tego czasu płacę za porządny hosting w renomowanych firmach. Nawet jeśli trzymam
@Kukowsky: krótko mówiąc tanio i dobrze. Awarie praktycznie się nie zdarzają ( np. mój serwer hostingowy działa od 660 dni ), dużo możliwości ( DirectAdmin, SSH, masa dodatków do wykupienia, itp. ), świetny support praktycznie 24/7.