Wpis z mikrobloga

Także jak obiecałem wcześniej, wykopowy serwer dedykowany do #minecraft już stoi. Wejść może każdy, także torrentowi gracze(polecam torrenta z 1 miejsca na tpb ;)
Aktualnie trzyma 10 slotów, z czego mamy 5ciu aktywnych graczy, więc spokojnie znajdzie się miejsce dla kolejnych pięciu chętnych. Wszystko oczywiście 24/dobę, gracie ile tylko chcecie, zapewniam 0 lagów.

Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne:
Na serwerze działa kilka przydatnych, standardowych pluginów:
AuthMe(własne konto pod hasłem, nikt nie przejmie nam nicku)
Na serwerze rejestrujemy się wpisując /register haslo haslo, z czego hasło dobieramy sobie sami, kolejne próby logowania to /login haslo.
WorldEdit, WorldGuard, każdy z graczy może poprosić administrację o swój własny, nienaruszalny przez nikogo innego teren(nikt Ci nic nie zniszczy, nie otworzy drzwi, nie sprawdzi co masz w skrzyniach)
Funkcjonuje także antycheat, oraz dynamiczna mapa online pod adresem:
http://s51.mineserv.eu:8123/?worldname=world&mapname=surface&zoom=4&x=393&y=64&z=194

W kwestiach gryfingu: serwer stoi żeby umilić czas osobom, które są zainteresowane zagraniem w minecrafta w towarzystwie wykopków, pograniu z luzem. Jeśli ktokolwiek złapie kogoś na gryfowaniu, odwalaniu jakiś swastyk itp itd skutkuje to natychmiastowym banem i brakiem możliwości ponownego dołączenia się na serwer. Wszystko żeby zapewnić pozostałym graczom luźną zabawę.

Budować można się gdziekolwiek, cały teren jest Wasz.
Na serwerze ustawiony jest maksymalny poziom trudności, oraz na dniach zostaną dodane dodatkowe moby utrudniające grę(jak zombie w pełnym diamentowym uzbrojeniu itd.), proponuję w pierwszej chwili zapewnienie sobie prowizorycznego schronienia oraz jedzenia.

IP serwera: s51.mineserv.eu:22055

Korzystamy także z wykopowego ts3: ts3.msurma.net

Pokój: Pierwiastkujący się pokój

Hasło: Pierwiastek

Zapraszam i miłej gry! ;)

#minecraft #gry #mirkocraft
JBFC - Także jak obiecałem wcześniej, wykopowy serwer dedykowany do #minecraft już st...

źródło: comment_l39WL7F6rA0oJO9SrloOgB5J6ONBRU61.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@biczplis: grałeś w to kiedykolwiek? Z góry traktuję ludzi, którzy mówią o minecrafcie "gra dla gimbazy" jak debili.
Od stawiania klocków, po skomplikowane mechanizmy z "redstone", ta gra jest dla każdego człowieka który ma w sobie choć krztę kreatywności. Studiuję informatykę kierunkowaną na elektronikę, jestem gimbem bo prowadzę sobie serwer w minecrafcie? ;)
  • Odpowiedz
@biczplis: w tej gierce stworzono nawet ośmiobitowy procesor, dyskredytowaniem jej robisz z siebie totalnego idiotę.
Zapraszam do #!$%@? :*
  • Odpowiedz
@Wextor: jutro z rana wgram Skin Restorer, tylko ogarnę sposób działania, może znajdzie się coś lepszego. Skrzynie zabezpiecza WorldEdit/Guard, nie otworzysz skrzyń na zabezpieczonym terenie
  • Odpowiedz