Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludu:
Zapinanie pasów zwiększa nasze bezpieczeństwo i to dobrze, że są kary dla tych, którzy nie zapinają, czy to może jednak jawny zamach na wolność osobistą i tak naprawdę pasy mało pomagają, a mandaty są tylko po to żeby hajs się zgadzał?

#pytanie #motoryzacja #prawo #takczynie
  • 45
  • Odpowiedz
Zapinanie pasów zwiększa nasze bezpieczeństwo i kary dla tych, którzy nie zapinają to jawny zamach na wolność osobistą i tak naprawdę mandaty są tylko po to żeby hajs się zgadzał

@mfind: proszę
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Bo taka prawda, konsultant nie musi Ci każdego zdania powiedzieć z OWU, a mnie już palce bolą od pisania wszędzie "zanim coś podpiszesz przeczytaj OWU/umowę żeby płaczu później nie było" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Ale telemarketer w 100% wszystko dokładnie omawia, sam mam to Assistance właśnie przez telemarketera i od początku wiedziałem co i za ile dostanę.

Z kolei co do jego pytania to zadał pytanie z dupy i dostał z dupy odpowiedź. Bo prawda jest taka, że laweta z Assistance dowiezie go do domu nawet z Gibraltaru, ALE pokryją koszta tylko części tej podróży :)
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Ja raczej też, ale jeśli ktoś jest na tyle głupi, że proponuje mi tego typu usługę w tak niskiej cenie, nie biorąc pod uwagę tego ile jeżdżę to biorę ;)

Podpisałem z czystej pazery. Mam to assistance 3 lata i "zarobiłem" już na nim grubo ponad 1000 zł.
  • Odpowiedz
@mfind: Pasy uratowały mi życie. Nie wiem czy karanie mandatami dużo daje. Znam osoby, które nie zapinały i po wlepieniu mandatu nadal nie zapinają, więc w sumie równie dobrze mogłoby tych mandatów nie być, do myślenia się nikogo nie zmusi, jak chce się być kretynem i ryzykować własne życie to proszę bardzo, bo chyba tylko jakiś wypadek potrafi nauczyć czegoś ludzi a nie mandaty.
  • Odpowiedz