Wpis z mikrobloga

@fervi: za nowego Zenfone'a 4 zapłaciłem 500 zł, więc tragedii nie ma, a sprzęt bardzo dobry :) No może poza aparatem, który zbyt często gubi ostrość
@fervi: Ja bym chciał wiedzieć po #!$%@? robić 5" tablet z funkcją telefonu i nazywać go padfonem. I czemu to tablet jak to telefon. Nie kumam tego.

@a2t1: Skąd info ze używają ich hindusi? Ja też mam zenfona. Jestem hindusem?
@vegaushp: Zgadza się, ale są dodatkowe problemy z np. synchronizacją danych. A jakby ci się udało (i masz małe wymagania) to jeden sprzęt zastępuje przynajmniej trzy.
@fervi: Nie no pomysł jest fajny. Tylko realizacja z dupy. Fajnie by zrobili jak by to była opcja która zmniejsza ilość kasy która trzeba wydać a nie zwiększa. Wtedy ten pomysł mógł by dobrze wypalić.
Ale to asus. Goście mają tak duże problemy z ogarnięciem rynku mobilnego ze aż boli. Nawet z nazwami jest lipa. Masz w #!$%@? zenfona i przeglądasz ofertę. Każdy najnowszy produkt nazwał by najwyższą cyferką. Ale nie
@fervi: Akurat ludzi od pomysłów mają zajebistych ale potem jakiś szwagier szefa przychodzi i wszystko #!$%@?. Tak jak jeszcze na rynku komputerów to jakoś działa chociaż z wyjątkami jak #!$%@? transformera który na papierze był zajebistych pomysłem. Tak na linii mobilnej wszystko leży. Bo pomysł zajebisty ale realizacja #!$%@?.
  • 0
@a2t1: zenfone 5 here ja j dziewczyna mamy, jeszcze nikogo innego nie widziałem z nim ale wzbudza powszechne zainteresowanie przez flip cover interaktywny ;)