Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki!
Mam problem z którym się męczę kilka dni. Kupiłem ten otóż wspaniały komputer i przy każdej grze nie przekraczam 15-20 FPS. Nawet to się dzieje, przy grach, które nie wymagają dobrej karty graficznej i przy najniższych ustawieniach przy najniższej rozdzielczości. Napisałem do supportu, poradzili mi wgrać najnowsze sterowniki i tak zrobiłem (oczywiście wcześniej skasowałem stare CCleanerem i DDU). Żadnych innych pomysłów nie mają. Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać? Wołam @naprawalaptopow, mimo, że to nie laptop ale może macie jakiś pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º)
#kiciochpyta #pcmasterrace
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przyczlapa: jeżeli masz dwie karty graf to w ustawieniach zarządzania energią ustaw by konkretna gra przełączała się na wydajniejszą kartę no i w ustawieniach zasilania przełącz na max wydajność
  • Odpowiedz
ccc na wysoką wydajność
ponadto jeżeli to coś nietypowego to konfi. przełączania grafiki dodać aplikację np GTAV.EXE no i jeszcze w systemowym treyu prawym klawiszem na baterie i wysoka wydajność
  • Odpowiedz
@Przyczlapa: Kliknij tam dodaj -wybierając te gre co tak słabo chodzi i powybieraj minimalne opcje bez antial... itd
Sprawdz czy bedzie efekt, ale na moje to coś ze sterami, i to nie koniecznie od grafy tylko płyty więc może wejdź na strone producenta i uzupełnij braki
  • Odpowiedz