Wpis z mikrobloga

Co w cenie do ~1000zł? Myślę głównie o chińczykach, bo od samsungów i innych eldżi w tej cenie straszna bieda. Zależy mi na
- prędkości działania (zdecydowanie najważniejsze)
- dobrym aparacie
- minimum 32gb pamięci (16 gdy jest slot mSD)
- jak najdłuższe wsparcie przez producenta (nowe wersje oprogramowania)
- gwarancja realizowana bezproblemowo w EU (nie chce się bawić w odsyłanie telefonu do Chin)
- ekran 5 cali lub większy, rozdziałka minimum FHD.
W żadne bardziej zaawansowane gry 3D nie gram.
Na plus dualsim, irda i barometr, ale to bardziej dodatki.
Jak dotąd myślałem o Mi4/1+1. Coś jeszcze ciekawego?
#android #chinskiecuda
  • 19
@jodlujacyhipopotam: Osobiście nie ale większość recenzji jest pozytywnych. Mam co prawda średniaka od Xiaomi ale mogę ci powiedzieć że MIUI jest bardzo fajnym systemem. W wyglądzie trochę ajfonowaty ale mozliwości personalizacyjne są ogromne.
Edit: Ostatnio wyszedł Meizu Mx5, może bardzej będzie pasował do twoich wymagań. Tylko byś musiał poczekać aż dotrze do Polski(gwara)
@Pirzu: myślisz że warto zaczekać na tego Meizu? Zanim trafi do Polski to minie pewnie miesiąc co najmniej. Cena rewelacyjna, więc na pewno się zastanowię. Jak będzie z wydajnością tego sprzętu? Reszta naprawdę super, duży ekran, dualsim/slotSD, spoko bateria.
@jodlujacyhipopotam: W polsce bedzie drogo, na XFS bedzie nie bawem w dobrej cenie :) Procesor wydajnosciowo jest spoko, grafika nie do konca - ale ja nie gram w gry 3d takze mi tam rybka. Ten procek daje mozliwosc krecenia filmow w 240fps takze robi robote
@Pirzu: widzę nawet że mają już wersję 16GB dostępną do kupna. Trochę drogo bo 890zł ale z gwarą i bez ryzyka vatu czy tam innego cła :p Poczekam w jakiej cenie będzie 32gb.
Chociaż troche mnie męczy że już za 1000 mogę mieć MX4 16GB :/