Wpis z mikrobloga

Może i #niepopularnaopinia ale nie rozumiem zachwytów nad serialem #utopia
Lubię brytyjskie #seriale i to nawet bardzo, ale to jest jakaś pomyłka. Zostały mi 3 odcinki do końca całego serialu i coraz bardziej się z nim męczę, a zagrywka z kolorami jest tak męcząca dla moich oczu, że bardzo ciężko mi się to ogląda. Ta wysoka saturacja, nasycenie i ostre światło powodują, że coraz bardziej mnie irytuje i drażni ten serial. I to, nad czym zachwycają się wszyscy powoduje u mnie odwrotny odbiór.
I muzyka. Muzyka, która występuje w całym serialu nadaje się bardziej na intro i outro, takie moje tam zdanie. A co do fabuły i bohaterów - oni również z każdym kolejnym odcinkiem są bardziej dziwni i powodują u mnie coraz większy #mindfuck
No nic, przemęczę te trzy odcinki do końca, może dam radę ()
  • 7
@Pherun: Przedstawiam moją subiektywną opinię na jego temat, wymieniłam kilka powodów które mnie od niego odpychają (kolory, światło, muzyka, zachowania bohaterów) a Ty twierdzisz, że nie rozumiem i wymyślam sobie powody, że jest głupi. Ah no tak, zapomniałam że serial może się tylko podobać a jak się nie podoba to odbiorca nie rozumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)