Wpis z mikrobloga

@tony_soprano: "Jesteś hipsterem." - argument dający +10 w dyskusji.
@RoHunter: Śmieszny gif - argument mocny jak cios Kliczki.

Ale niech dadzą i 18 Złotych Kalafiorów, co to ma za znaczenie, jeśli mi się nie podoba. Czy ma mi się spodobać, dlatego, że 80% oglądających podobał się film/serial? Do licha, może zróbcie mi listę dzieł kultury które powinienem lubić, szanować i nie krytykować. Będę miał prostsze życie, będę zwolniony
  • Odpowiedz
@Fafnucek: w ogóle beka.

napisz Hurr durr co za serial do dupy, gówno > BB

ludzie cię cisną żeś głupi, bo gówno to na pewno nie jest

hurr durr to moja opinia mam prawo


No a my mamy prawo mieć opinie, że jesteś retard że masz taką opinię. Bo GÓWNO to nie jest, może ci nie pasować bo nie lubisz narkotyków czy coś, ale bez przesady.
  • Odpowiedz
@tony_soprano: W dalszym ciągu jest to opinia, nieładnie wyrażona, ostra, niepoprawna, ale opinia.
@RoHunter: Dziękuję, że uświadomiłeś mnie, iż błądze. Może niepotrzebnie skrytykowałem aktorów, mogła to być przecież wina reżysera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwólcie, że pozostanę przy, być może nie popularnym i nie poprawnym, jednak swoim własnym zdaniu. Być może za parę lat, spojrzę na to inaczej.
Żaden twórca nie przeżywa krytyki swojego
  • Odpowiedz
@Tleilaxianin: w jakiej telewizji tak mówili? :) chyba słabo im szło, bo nie spotkałem jeszcze znajomka, któremu nie musiałbym opowiadać o czym jest ten serial. No i to oczywiście dzięki temu co mówili w telewizji obejrzałem całość i mi się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz