Wpis z mikrobloga

@tytanowy-janusz: Jeśli to co mówią o pakietach i sterowaniu priorytetami to prawda to nie widzę tu nic złego. W każdym hobby i sporcie płaci się kilka razy więcej za "high-endowy" sprzęt który jest tylko niewiele lepszy.
  • Odpowiedz
@tytanowy-janusz: mam razer salmose od 8 lat i bez sciemy spadla mi na panele ze 100 razy w tym czasie, kilka razy o sciane (raz sie rozpadla na dwie czesci musialem skleic w miejscu gdzie jest srubka bo tam sie mysz rozpadla), jest juz tak zajezdzona, obdarta i wyglada na myche z lombardu za 15 zl ale dalej dziala bez zarzutu. ile bym musial kupic nawet takich myszy a4-tech za
  • Odpowiedz
@daerragh: poczytaj sobie na necie o problemach z dwuklikiem albo psujacą sie rolkaz razerem deathadder. ja mialem dwuklik na rolce gdzies po roku, miesiac im zajelo przeslanie nowej myszki, znowu sie popsula, i to jeszcze szybciej, rolka, lewy przycisk myszy i potem jeden z bocznych. tym razem nie dostalem nowej, tylko przeslali z powrotem to samo, popsute. z razerowych klawiatur zdrapuja sie napisy (moja klawiatura z marketu, jakies 5 lat+
  • Odpowiedz