Wpis z mikrobloga

@rdy: o widzisz, dzięki! Dopiero zaczynam przygodę z szosówkami więc też nie chcę wywalić jakiejś ogromnej sumy pieniędzy chociaż zdaje sobie sprawę, że niższa cena zwykle równa się mniejsza trwałość/jakość. Na kasku i butach chyba nie warto oszczędzać
@poratujPan:
pedały i buty ja kupilem mniej więcej w okolicach 400 zeta, m-520 i jakieś buty szymano, buty można kupić i w okolicach 200zł, ja wziałem za 340 bo miałem hajsy z kuponu :D

kask to dałem 280zł za jakiegos bontragera
@poratujPan: Kaski wszystkie spełniają takie same normy wiec też nie musisz przepłacać (jak nie chcesz). Najważniejsze żeby był ładny i wygodny bo inaczej nie będziesz w nim jeździł, a to dla bezpieczeństwa najważniejsze. I z tego powodu nie słuchaj niczyich "poleceń" tylko do sklepu i przymierzaj bez sugerowania się, każdy ma inny łeb.
@rdy: @dran2: wszystko staje się łatwiejsze. Najbardziej mnie męczy takie szukanie czegoś kiedy jestem w czymś zielony. Jasne, że nie chcę przepłacać i wezmę ładny i tańszy kask :) Co do butów to ktoś nie dawno wrzucał tutaj jakieś szimano za około 250zł to pewnie wezmę takie tylko muszę przymierzyć w jakimś sklepie
@poratujPan: Okulary były ostatnio polecane tutaj, Force Race Pro 150zł. Ja nabyłem arctice za 100zł bo nie czuje potrzeby wymiennych szkieł (jeszcze)- aż tak dużo w różnych warunkach nie jeżdżę.
SPD M520/A520 i będzie pan zadowolony.

Co do kasku, to tak jak @dran2: pisze. Musisz przymierzyć. Ja zmierzyłem dziesiątki w okolicznych sklepach i co producent to ma inny kształt skorupy i raz pasował L, raz M, a w Specialized żaden
@ElCidX: nie będę eksperymentował z butami, wezmę te które sam masz i ludzie polecają. Mam nadzieje że w deca też są to jutro bym sobie przymierzył. A kask jaki masz? może mi też się spodoba? :D
fajny, ale pewnie cena 2x triban, ja w sumie jeszcze szosy nie kupiłem, ale nie mam czasu na oglądanie używek a do wydania tak z 2600 więc wezmę tribana jutro jak będą mieć w deca