Wpis z mikrobloga

WItam,
mam w planach zakup akcesoriów rowerowych i potrzebuje pomocy. Oto co mnie interesuje (w nawiasach ile jestem w stanie zapłacić): kask (ok. 300 zl), pedały spd + buty (ok. 400 zl), okulary ( do 200 zł), zestaw kluczy rowerowych. Może macie jakieś ciekawe promocyjne oferty na oku :). #szosa #rower
  • 30
  • Odpowiedz
@ElCidX: wiem wiem, chęci to podstawa. Niby jest napisane, że bloki są więc czuje się spokojniejszy :d. @CygaroZwasem: kupiłem w tamtym tygodniu budżetowego Tribana 520 więc rower jeest, pierwszy rower szosowy to nie chciałem eksperymentować a, tutaj wiele osób go poleca to decyzja była łatwiejsza. Spodnie z pampersem mam, siodełko na razie pasuje, tzn tyłek boli po 4-5 jeździe już się przyzwyczaja i mam cichą nadzieję, że siodło
  • Odpowiedz
@poratujPan: Też jeżdżę na Tribanie 520 :) Od miesiąca. Nigdy wcześniej nie jeździłem na szosie, na rowerze ostatni raz 5 lat temu xD i to mooocno rekreacyjnie. W niedziele przejechałem 100km, do tej pory zastanawiam się jak :D Mnie to siodełko nie pasuje, obojętnie czy jadę 20km czy 100km, to i tak dupa boli :P
  • Odpowiedz
@CygaroZwasem: a buty przymierzałeś przed kupnem czy przez neta wsio? Ja przez neta i trochę się cykam ale spróbuje, wychodzi mi żebym zamówił 47, no ciekawe ciekawe, długość stopy mam 29cm a dł w kładki w 46 jest 29,2 a w 47 30 cm i chyba muszę wziąć ten 47. O kurde, nawet jest specjalna wersja tych butów dla osób z szeroką stopą i takie coś chyba wezmę, 4 funty
  • Odpowiedz