Wpis z mikrobloga

#klingadnia
#noze #nozeboners #zodiakalnykuc

Dzisiaj Ontario RAT-1
Po sukcesie noży RAT-5 i RAT-7 Ontario postanowiło kontynuować legendę RAT'ów w segmencie folderów.
Stal AUS-8 ( po ostatniej dyskusji z @Niedzwiedz87 przekonałem się do tego materiału )
Blokada liner-lock, przekładalny klips ( TipUp / TipDown )
Polecam, zwłaszcza że ten folder można znaleźć w całkiem dobrej cenie.
Afropolon - #klingadnia
#noze #nozeboners #zodiakalnykuc 

Dzisiaj Ontario RAT-1
...

źródło: comment_XP1itAI5teFgcLl6z5cRKd5bHIVwYScQ.jpg

Pobierz
  • 7
@Afropolon: Duże rozczarowanie. Fatalna rękojeść - nawet wygodna jak się to maca, ale jak chcesz coś zrobić - tragedia...
W podobnej cenie jest CRKT Hammond Cruiser - wzmocniona blokada i bardzo wygodna rękojeść. Plus filpper. Stal trochę gorsza, ale wielkiej różnicy nie ma.
CRKT Hammond Cruiser


@jast: Nie przepadam za jakimiś wynalazkami typu LAWKS, mam też solidne uczulenie na flipery.
Co do RAT-1 to nie używałem osobiście , macałem jedynie, więc wierze twojej opinii.
@gdziemojimbuspiatka: Jak kroisz bułkę to jest fajnie. Ale kiedy miałem nim już naciachać leszczynowych drążków to mało mnie #!$%@? nie strzelił - krawędź tnącą to on ma dość grubą mimo pełnego płaskiego a za to rękojeść cienką, kanciatą i jeszcze głupawo ściętą plus jeszcze rampę strasznie ostrą przez co kciuk ma fatalne oparcie. Tym samym jest cholernie mało wydajny w cięciu.