Wpis z mikrobloga

Mirki nie wiem czym spowodowane jest dziwne zachowanie mojego telefonu, a raczej baterii. Gdy tylko przyjadę do rodzinnego domu to bardzo szybko pada mi bateria, nawet jeżeli telefon leży na biurku i nic z nim nie robię to po całym dniu leżenia bateria jest na wyczerpaniu (po 100% naładowania...). W międzyczasie nikt nic nie robi z telefonem. Przeprowadziłem kilkunastokrotne testy i zawsze to samo. Poza domem nie mam takich problemów.
#telefony #android #smartfon
  • 16
@dzangyl: pracowałem w delegacji od poniedziałku do piątku a na weekend wracałem do domu.zaobserwowałem podobna sytuacje.winnym okazał się...internet.słabe łącze w domu powodowało bardzo długie aktualizacje aplikacji itp.zżerało to baterie bardzo szybko.może u Ciebie jest podobnie?
@naemigracji: neta w domu ciągnę po wifi, 20 mega, więc nie jest powolny.
@TSoprano: może tak zrobię, do tej pory trzymał mnie u nich MIX, umowa skończyła się 2 miesiące temu, za miesiąc kończy mi się ważność doładowania i pewnie rozejrzę się za czymś innym.
@fAzI: ale nie aż tak. Włączyłem tryb samolotowy i jest git, widać jest to rzeczywiście spowodowane niestabilnym sygnałem GSM, który telefon co jakiś czas traci i szuka, to zżera tyle baterii.