Wpis z mikrobloga

@CichyBob: bo jak dowodza naukowe ekspertyzy czolowych mózgów naszego kraju ,mamy tu doczynienia z tak zwana sytuacja "korelacji wzrostu i rozwoju"

Widzisz barszcz sosnowaskiego jest w nieustającym "wzroscie" swojej populacji od czasow kiedy nam go tu ruskie wysiały zas "rozwój" inteligencji spoleczenstwa malej i podobno teraz jest najlepiej opanowac skutek poparzenia niz za wczasu walczyc z przyczyna.

#!$%@? mi zal tych dzieciakow ktore sie w to #!$%@? , nic nie winne
@CichyBob: co rok rodza sie dzieci w polsce , wiesz ten cykl narodzin , dojzewania ,wiesz z biologii ,potwierdzone info

to sie nie zmienia , mowie ci !

wiesz co sie tez nie zmienia ? tak jak mowisz 15-20 lat nie znaleziono sposobu lub olano go najzwyczajniej bo to nie jest sprawa "priorytetowa" wiesz na #!$%@? z tym wlaczyc jak mozna po taniosci jebnac jakies artykuly w fakcie, jakas wstawka w
@SynuZMagazynu: poparzone ryje mialy i wymiona ,ja nie wiem czemu od 20 paru lat nie chca naprawic BLEDU jakim bylo wysiewanie tego #!$%@? w naszym kraju...to bylo wiadome ze sie nie nadaje na pasze juz przy pierwszym sezonie ja #!$%@? ....To jest kpina bo co roku tego jest wiecej wiec jak juz sie spoleczenstwo zatroszczy o poczucie komfortu nie parzenia dupska w chwascie to kwota potrzebna do uporania sie z tym
@SynuZMagazynu: jest #!$%@? wiecej, 20 lat temu jak bylem mlody madry i dopiero zaczynalem byc przystojny to pamietam ze o tym barszczu sie mowilo zeby uwazac ale nikt tego na oczy nie widzial, teraz jest tak ze sie wiecej mowi o tym jak go juz wszedzie pelno widac bo sie namnozylo.

SPierdsolenie systemu i olanie spoleczenstwa tak bardzo widoczne....dzieki bogu pojawil sie ten chwast w okolicach stolicy ,bo to ze tego