Wpis z mikrobloga

#wakacje #kiciochpyta #sopot #gdansk #gdynia #trojmiasto
Planuję w sierpniu tygodniowy urlop z moim różowym paskiem w trójmieście, najchętniej w Sopocie. Może jest ktoś z okolicznych, kto mógłby polecić jakieś sprawdzone miejsce do wypoczynku? Nie musi to być Sheraton, ale wiadomo też nie jakaś dziura. Nie jestem doświadczony w takim poszukiwaniu, a jest tego masa. Mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno na rezerwację, to tylko dla dwóch osób, a termin jest jeszcze elastyczny, więc mam nadzieję, że coś polecicie Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mombik: jakieś propozycje, gdzie, jak szukać, na co zwracać uwagę i jaka to jest "rozsądna cena"? :)
@jrs2: coś więcej możesz napisać? było coś do oglądania w okolicy?, mniej więcej jak cenowo Cię to wyszło?
  • Odpowiedz
  • 0
@slawek89: cenowo było tak samo, jak u konkurencji. Wybraliśmy to miejsce, bo tam były wolne pokoje :-) W okolicy nie ma nic, to jest na blokowisku. Nad Zatokę idzie się około pół godziny i to był miły spacer, obok pensjonatu jest przystanek, z którego dostaniesz się dość szybko do centrum albo na SKM.
  • Odpowiedz
@su1ik: Nie wiem 1500-2500 za 2 osoby na 7 dni to już można coś pomyśleć ciekawego?
wystarczyłobymi ze śniadaniem w cenie, obiady z możliwością dokupienia lub jedzenie na mieście
  • Odpowiedz
@slawek89: a nie wolisz sobie wynająć pokoju w centrum Sopotu? Rok temu moi znajomi za 50zł/os wynajęli fajny duży pokój z balkonem w fajnej kamienicy w centrum sopotu. 10min pieszo na plażę. ogłoszeń jest mnóstwo. oczywiscie kuchnia i lazienka do dyspozycji wszystkich gości. mieszkanie dosc ladnie urzadzone, a zaoszczedzone pieniadze mozna przeznaczyc na jakieś fajne knajpy :)
  • Odpowiedz