Wpis z mikrobloga

#nocnazmiana #oswiadczenie #feels #gorzkiezale #rozowepaski #pracbaza

Pożalę się trochę a co tam.
Piątkowy wieczór, lvl 25, a ja co ? Siedzę tu na mirko popijając piwo jak jakiś #nolife .
To wcale nie tak że zawsze tak było, wręcz odwrotnie, niespełna 4-5 lat temu wręcz żyłem znajomymi, życiem nocnym, kluby puby i co ino. Nie było pt czy soboty co bym z paczką znajomych nie siedział w jakimś klubowym boxie czy pubie..
Zapytacie pewnie jak można tak to spier****, a no można.
Rzeczone 4 lata temu zacząłem pracę w pewnej firmie jako pewien kierowca w ten czas życie zaczęło nabierać innego kształtu, skończyły się wypady ze znajomymi tu i ówdzie gdyż praca była 2 zmianowa obejmująca weekendy po 12h włącznie z weekendami co zamykało miesiąc na jakichś 260h, zapytacie pewnie po co godzić się na takie warunki ( ) ale tu chyba dużo wyjaśniać nie trzeba - pieniądze.
Czas przyśpieszył niczym w the sims, tydzień leciał za tygodniem a miesiąc za miesiącem, znajomi zaczęli się odsuwać bo nie miałem już dla nich czasu wieczorami, weekendami i tak zostałem praktycznie sam pomijając 2 przyjaciół.
Punktem wzrotnym był ostatni rok kiedy to mimo tej samej ilości godzin wypłaty spadały i spadały by sięgnąć okolić 1500zł
Po długich namysłach postanowiłem zakończyć współpracę i poszukać innej ścieżki ale o tym innym razem.
Wiem czasu nie cofnę ale wiadomo jak jest, pieniądz zawsze potrzebny a nie należę do grona szczęśliwców co starzy furkę kupią czy dom postawią. To chyba na tyle #gorzkichzali , przynajmniej wyrzuciłem to z siebie (,)
  • 1