Wpis z mikrobloga

Murzynka teraz w tvn24 mówi mi że so upały i trzeba zrezygnować z ciezkostrawnej polskiej kuchni, czacie to #!$%@?, Murzynka mówi zrezygnuj z polskiej kuchni, mam jeść banany i pomarańcze bo upał. Będę jadł boczek i bigos i żadne tvn i ukryte opcje afrykańskie tego nie zmieni. Polak patriota je tylko polskie jedzenie choćby miało być #!$%@? 50 stopni, trzeba wspierać polski przemysł i rolnictwo, jeść mięso aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie!
#oswiadczenie
  • 69
  • Odpowiedz
@jigsaw96: ale tu chodzi o statystyki, sam to wczesniej napisales miedzy wierszami, juz teraz rozumiesz? nie on to ktos inny kto to oglada, im mniej osobo oglada ten bulshit, tym lepiej
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: To jest śmieszne, brzmi trochę jak znane powiedzenie: "Na złość mamie odmrożę sobie uszy". Naprawdę myślisz, że ktoś proponuje Ci owoce w upały bo ma w zamyśle zniszczenie Polski? Błagam, x lat temu jak wymyślono srajtaśmę to też krzyczałbyś, że nikt nie będzie mi mówił czym mam dupsko podcierać, że to zamach na odwieczną tradycję podcierania się mchem i czym tam się ludzie podcierali?
  • Odpowiedz