Wpis z mikrobloga

Uważam za obrzydliwe pary, które koniecznie muszą podzielić się swoim szczęściem. Idą i na środku ulicy zaczynają się całować, nie, całować to złe określenie. Oni wsysają swoje twarze, dotykają się jakby byli w na osobności. Masz wrażenie, że zaraz zaczną uprawiać seks. Jeszcze lepsi od Nich są tacy z którymi jesteś w towarzystwie. Rozmawiasz, a Oni nagle w środku Twojej wypowiedzi zaczynają się całować. Super, bulwy, że zapraszacie mnie na pokaz tego jak się kochacie.


#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #niepopularnaopinia
  • 77
@dlugi87: racja, według wykopków, to pewnie chłopaka nie mam i dlatego się o to przypieprzam :D Według mnie takie otwarte okazywanie uczuć to brak kultury i tyle. A że niektórych to jara i potrafią się bzykać pod drzewem w parku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykopnieta: No nie wiem co mam Ci powiedzieć :) Ja po prostu tak mam, że dopóki coś mnie bezpośrednio nie dotyczy to to olewam bo mam wystarczająco dużo swoich zmartwień. Chyba, że komuś dzieje się krzywda ale to już zupełnie co innego. Widocznie Ty widzisz to inaczej i tyle :)
@Twinkle: Ehh dobrze ze juz prawie nie wchodze na wypok tylko na reddita, tam normalni ludzie a nie same baity i wierzące mireczki :D
No ale skoro zawołałaś to jak bym miał nie odpisać - różowy, jesteś gruba i jesteś aspołeczna, boisz się ludzi a na myśl że masz wyjść do kogoś i powiedzieć elo to dostajesz dreszczy więc siedzisz w piwnicy. Tak pisałaś wcześniej w swoich 50 zwalonych postach, mam
@Twinkle: Nie uwazam ze jesli para okazuje sobie przy mnie uczucia to ma mnie w dupie. W ogole skad taki pomysl? :) Milosc rzadzi sie swoimi prawami a mnie cieszy gdy ktos zamiast sie klocic czy miec kija w dupie szczerze sie kocha :)
@l3oooo: Nie byłam w przedszkolu. :)

@Bool1410: Widzę, że uważałeś na lekcjach polskiego.

@Simultaneously: Nie mam nawet ochoty się tłumaczyć człowiekowi, który nie umie pisać. Wiedz, że jest coś takiego jak farmakologia.


@worldmaster: Serio?
- A ja uważam, że walenie niedługo wyginą, bo...
- *całują się i macają*
Naprawdę Ci to nie przeszkadza?

@przykrasprawa: Nie tylko.
@Twinkle: instant rak to twój rodzice dostają od ciebie z tego co wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dziwie się xD Wyjdź z piwnicy, pobiegaj może zrzucisz parę kg xD
A co do tematu - no tak obrzydliwe bo się pary całują ohoho chyba Ci bolca brakuje, w sumie ty nigdy się chyba za rękę z chłopakiem nie trzymałas to się nie dziwię XDD bo masz zaklejona