Wpis z mikrobloga

@cromat: zgadzam się z tym ale #!$%@? przecież nie chodzi o 5 osób!!!, tak jak mówi koleś do którego "piję", ten koleś jest totalnym niereformowalnym betonem, on twierdzi, że w Polsce posługuje się bitcoinem 5 osób http://www.wykop.pl/wpis/13313509/#comment-42359669
Obserwuję kolesia od początku i widzę, że coś z nim nie tak.
Udaje niby pro a jest anty na całego. Tu jest więcej takich!
Koleś jest zakochany w fiacie i starym systemie albo mu płacą, żeby bardzo niepostrzeżenie, podprogowo wprowadzał niepewność i zamieszanie w społeczności bitcoin.
Na wykopie jest od ponad 9 lat i prawdopodobnie zna bitcoin od początku, jest fachowcem z ekonomii, wie co się dzieje z fiatem i nie wskoczył w bitcoina kilka lat temu?
Tak #!$%@? #!$%@?! Przegrał życie i ma #boldupy teraz? Albo #!$%@? wie o co
  • Odpowiedz
  • 0
@pawlo74: spokojnie, moim zdaniem nie uchwyciłeś istoty metafory. Na początku każdy mógł sobie nadawać, potem pojawiły się regulacje, koncesje i represje wobec małych nadawców. Bitcoin jest obecnie na etapie wczesnych entuzjastów radia. Już teraz mamy kuriozalne Bitlicense, czy konieczność rejestracji jako money transmitter w USA. To są bardzo kosztowne regulacje dla małych graczy. W Polsce jeszcze się leje ciepłym moczem na BTC (może poza bankami, ktorym nadepnął trochę na odcisk),
  • Odpowiedz
spokojnie, moim zdaniem nie uchwyciłeś istoty metafory. Na początku każdy mógł sobie nadawać, potem pojawiły się regulacje, koncesje i represje wobec małych nadawców. Bitcoin jest obecnie na etapie wczesnych entuzjastów radia.


@mentis: my god!!! Punkt dla Ciebie, że zebrałeś przynajmniej w sobie odwagę żeby odpowiedzieć bo już myślałem, że jesteś #!$%@?.
Ale do rzeczy. Absolutnie Twoja metafora jest nietrafiona. W żaden sposób nie możesz porównać bitcoina do radia. Przykład Shapeshift.io jest dowodem. Każdy komu nie podoba się regulacja zmienia miejsce operowania i nie ma żadnego sposobu na powstrzymanie bitcoina. A ustawodawcy krzywdzą samych siebie albo raczej ludzi zamieszkałych danym na terenie.
Nie siej fudu bo nic nie wnosisz swoimi tekstami a wprowadzasz niczym nie uzasadnione zamieszanie w głowach Polaków. Takie wpisy wprowadzają więcej szkód niż pożytku.
To o czym tu piszesz pokazuje tylko moim zdaniem, że jesteś
p.....4 - > spokojnie, moim zdaniem nie uchwyciłeś istoty metafory. Na początku każdy...

źródło: comment_dMV6XZoQCA29GVd3fO21FajbiRTMWbzz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@pawlo74: to zobacz co mieszkańcy nowego Jorku widzą jak wchodzą na shapeshift.io. Wiesz? Co polskie ING robi z przelewami z giełd, wiesz? Można bardzo uprzykrzyć życie użytkownikom. Mainstream nie będzie walczyć o otwartą sieć. Co do obraźliwych tekstów w moją stronę, to mam nadzieję, że to tylko wina Twojego młodego wieku, ale wiedz, nie będę dalej tolerować chamstwa więc wrzuć na luz i dyskutuj na poziomie.
  • Odpowiedz
@mentis: spoko ja wrzucam na luz dyskutuje na poziomie a Ty wrzucasz na luz i nie siejesz fudu inaczej z umowy nici. Co do wieku to pewnie jesteś młodszy, mój nick powinien być wskazówką.
Każdy taki atak niezmiernie mnie cieszy bo wypracowujemy i uczymy się żyć bez banków. Przykłady: Purse.io a ostatnio bitstar i sieć bankomatów Euronet.
Jeszcze coś małolat! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
którzy doszli do wniosku


@pawlo74: Masz skłonność do nadinterpretacji i dopowiadania. Jeśli dotyczy to faktów, to można jeszcze dyskutować, choć ja osobiście zrezygnowałem po kilku gorących dyskusjach, które uznałem za bezowocne. Jednak jeśli dopowiadasz intencje swoich rozmówców to już nieładnie się robi.

Widzę, że wiesz lepiej ode mnie do jakich wniosków doszedłem. Właśnie dlatego zaprzestałem dyskusji.
  • Odpowiedz