Wpis z mikrobloga

@BotGirl: haha, odkurzacz i miotła, niezły sposób, ja już byłem ubrany w zbroję i miecz by iść na ratunek, ale cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kanapę mogę odsunąć, albo też możesz odkurzaczem za nią pojeździć i go wciągnąć (òóˇ)
@mersi: Przy tej wilgoci na dworze to byś zardzewiał po drodze ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Odkurzaczem nie pojeżdżę, bo jest za blisko ściany (i ciężka, nie mogłam wczoraj przesunąć), plus nie podejdę do kanapy dopóki nie zobaczę martwego pająka lub nie wypsikam wszystkiego środkiem pająkobójczym i nie zostawię na 12 godzin. (,)
@BotGirl: a nie masz kota? wrzuciłabyś go tam na godzinę i pewnie by się już bawił martwym pająkiem, a jak nie masz wyjścia to teraz spróbuje wypsikać wszystko i rano jak wstaniesz będzie już po wszystkim ((oo))
@mersi: Mam dwa nawet, ale nie w tym mieście ().
Wypsikanie to plan na jutro, bo teraz nie mam środka. Ale już sobie upatrzyłam środek na owady biegające i latające, na karaluchy, oraz na pająki. Jak z tego wszystkiego skorzystam to stworzę tu postapokaliptyczne Wastelandy (ʘʘ)
@BotGirl: Westeland, prychłę XD co do środków owadobójczych spróbuj zerwać skądś kasztany i postawić na parapecie albo tam skąd one Ci włażą do domu, pająki serio się ich boją bo wytwarzają jakiś specyficzny zapach który je odstrasza, tani a wręcz nawet darmowy sposób, nie wiem jak działa na resztę owadów (,)
@mersi: Reszta owadów jest spoko, wytapetuję ściany i podłogi kasztanami, witaj spokojne życie (ʘʘ).
Póki co włażą przez otwarty balkon i okna, bo nowe budownictwo, kto potrzebuje powietrza w mieszkaniu z jedyną ścianą na południowy wschód ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@BotGirl: możesz jeszcze kupić siatki na okno i balkon, fajne nawet są i nie musiałabyś psikać wszystkiego tymi detergentami, bo to chyba niezbyt ładnie pachnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mersi: Wyprowadzam się stąd za dwa tygodnie, no i uwięziłabym w środku wszystko, co zdążyło już wleźć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A te środki chyba są też trujące, więc po użyciu i tak wywietrzę na tyle, by tego nie czuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BotGirl: jak wyprowadzasz się za dwa tygodnie to chyba wytrzymasz bez wchodzenia do pokoju z pająkiem, znudzi mu się i sam sobie gdzieś pójdzie :D ale Ty chcesz widzieć jego zwłoki więc nie masz wyboru... bezlitosny #rozowypasek (,)
@mersi: Ja tam mam wszystkie moje rzeczy: torebkę, portfel, szkicowniki, materiały ze studiów... Jak mam się zlitować, skoro to on bezlitośnie okupuje moją przestrzeń życiową? To on zaczął ()