Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę zmienić taryfę na kartę, ale w Play wszystko jest tak słabo zorganizowane i opisane, że masakra. Nielimitowany internet 250MB, Stany darmowe od 5 do 50 złotych, nosz #!$%@? mać, czy tak ciężko zrobić aplikację, w której wpisujesz ile chcesz dzwonić, korzystac z sms i korzystać z neta, a ona wypisuje ile w ktorej taryfie bys placil?
Przecież ten serwis jest tak nieużywalny, że od samego czytania można dostać raka.
Domyślam się, że jest to po to, żeby po prostu pójść do sklepu Play, a tam już nam wcisną taką ofertę, której nie chcieliśmy za tyle, za ile nie chcemy płacić.

#play #playnakarte #gorzkiezale
  • 13
  • Odpowiedz
@beniamin-k: dlatego przeszedłem do Virgin, samo mi co miesiąc pobiera z konta 29zł i wiem że mam nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich i 2Gb neta i tyle, żadnych 10 różnych taryf, mixów, czy innych formuł zagmatwanych
  • Odpowiedz
@Logan00: Może to i dobry wybór.

@MichaelT128: Chciałbym coś takiego jak pisał @Logan00. Dzwonię maksymalnie 260 minut / miesiąc - głównie (80%) wewnątrz sieci. Maksymalnie 100 SMS/ miesiąc. Transfer danych głównie dla aplikacji Androidowych (pogoda etc., jednak czasami chcialbym tez przegladac strony lub cos sciagnac). Maksymalnie chcę płacić 30pln.

@thewickerman88: No nie tylko play leci sobie w kulki.
  • Odpowiedz
@beniamin-k: 14 zl i masz esy do wszystkich, rozmowy do playa i 1gb neta/ 21 cbl i esy do wszystkich, rozmowy do play i rozmowy do wszystkich po 9 gr. Obecnie najlepsze taryfy :3 czytał Tomasz Knapik
  • Odpowiedz
@beniamin-k: To zobacz ofertę Mobile Vikings za 19zł. Masz tam 2GB, SMSy nolimit oraz darmowe połączenie do Play - wszystko jako bonus do doładowania. 19zł z doładowania idzie na konto ważne rok, więc licząc masz 100 minut do innych sieci. Do tego, w przeciwieństwie do Virgin Mobile, pakiety danych sumują się (do maks 8GB).
  • Odpowiedz
@wdzwr: nie lepiej zmienić sobie na )
Lubie To i włączyć stan darmowy, a po doladowaniu dostawać dodatkowo internety? LT to jest to samo co PnK tylko bonus po doladowaniu jest w pakiecie Neta, a nie rozmów do play, ale te wlaczasz stanem darmowym właśnie. Wiec masz to samo, a zyskujesz NET dodatkowy po doladowaniu. ;)
  • Odpowiedz