Wpis z mikrobloga

Dawajcie rzeczy, których dowiedzieliście się o ludziach i ich zwyczajach dzięki stronie ze śmiesznymi obrazkami wykop.pl
Zacznę:
- można jeść Nutellę z masłem
- istnieją ludzie, którzy nie lubią rodzynek, a nawet pałają do nich prawdziwą nienawiścią
- istnieją ludzie, którzy mówią "wyjść na pole" zamiast "wyjść na dwór"
- na Podlasiu nie znają języka polskiego

#wykop #ludzie #rozkminy #mirko i może #glupiewykopowezabawy ?
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@homo_superior: Nie zaprzeczam, że tak mówią ale nie jest to w żaden sposób białostockie, a bardziej ogólnopolski błąd.
Nie spinaj się tak koleżanko, wielu tutaj mamy domorosłych polonistów, nie ty jedyna.:)
  • Odpowiedz
@homo_superior: Przecież to nie była kłótnia i nie problem. Ty za to jesteś mentalnie w 100% różowym, bo widzisz kłótnie i problemy tam gdzie ich nie ma. Rózowym jesteś w 100% jednak do kobiety Ci jeszcze dużo brakuje.
  • Odpowiedz
@matus112: o stary, ale ból d--y złapałeś. Zaraz Ci wytłumaczę i pokażę, że jednak się kłóciłeś. Chociażby kpienie sobie ze mnie tu:

domorosłych polonistów, nie ty jedyna.:)

i tu:

Dobra, idź znajdź inny cel
  • Odpowiedz
@matus112: staram się zająć ale ciągle odpisujesz. Liczę, że jednak napiszesz coś ciekawego co Cię wybroni z tak kretyńskiej sytuacji, ale widzę, że jednak mogę z powrotem zająć się swoimi sprawami bo raczej dalej będziesz zaciekle bronić swojej głupoty sprzed tygodnia :)
  • Odpowiedz