Wpis z mikrobloga

Mirki, jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w Comarchu na stanowisko Android Developer. Doświadczenie mam małe, na koncie 2 aplikacje komercyjne + projekty hobbistyczne. Czego mogę spodziewać na tej rozmowie i jak w ogóle taka rozmowa przebiega?

#java #praca #programowanie #android
  • 24
  • Odpowiedz
@villager: Skończyłem inżyniera na automatyce i robotyce, mam zamiar iść teraz na magisterskie na informatykę. W zeszłym roku wykonywałem 2 aplikacje komercyjne na umowę o dzieło, nie wiem czy to się może liczyć jako praca. Poza tym nie mam żadnego doświadczenia zawodowego.
  • Odpowiedz
Kumpel pracuje w Comarchu od miesiąca, dwóch innych od roku. Ja zacząłem praktyki w Ericpolu po rozmowie rekrutacyjnej. Jestem ekspertem, proszę o pytania :D Jak coś to pisz priv.
  • Odpowiedz
Czego mogę spodziewać


@claudio: na poczatek proponuje uzbierac 100-200zl na psychoterapeute

dobrze jest sobie isc i pogadac moze naprawi Twoja niska samoocene

bo zeby byc inz. automatykiem z ogarnieta java i dwiema skutecznie sprzedanymi apkami a dalej byc mentalnie stulejarsko namaszczony wstydem i brakiem wiary w siebie to przykre
  • Odpowiedz
@dont_waste_your_life: co to znaczy beznadziejna płaca? Jaką kwotą rzucić, żeby się nie przestraszyli, ale żeby też nie wypaść na niewolnika pracującego dla portfolio?

@bazingaxl: jestem samoukiem jeśli chodzi o Jave i zdaję sobie sprawę, że moja wiedza programistyczna może być "nieuporządkowana", pytam więc o wskazówki dotyczące samej rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Odpowiedz
@claudio: mgr inz. IT ktorzy siedza w firmach korpo i freelance tez sa samoukami, uczelnia gowno im dala poza matma

sprobuj pofiltrowac tag googlami bo co kilka dni sa 2-10 odpowiedzi na pytania o to jakie pytania sa na rozmowach :) naprawde
  • Odpowiedz