Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie teraz najlepsza oferta na #abonament lub #mix?

Zależy mi na "darmowych" minutach i sms-ach do wszystkich sieci przy minimalnych kosztach.

Czy z racji tego, że mam abonament w #orange i ostatnio #tmobile mam jakieś rabaty czy coś takiego, gdy wybiorę opcję u któregoś? Warto brać coś z telefonem za parę złotych i go potem sprzedać?

Ktoś się orientuje? Pani w t-mobile kiedyś mi mówiła, że jak mam już coś u nich to przysługuje mi rabat 10 zł na abonament.

Może @OrangeEkspert @Play4You @tmobile się wypowiedzą?

  • 23
  • Odpowiedz
@weeden: za 29 nieograniczone rozmowy do wszystkich, nawet na stacjonarne, nielimitowana liczba smsow do wszystkich, na lato 5 gb internetu lte, normalnie bylo 2 gb.

Dodatkowo nie wiąże Cie zadna umowa.
  • Odpowiedz
@wiozesiepomau: Tak, chodziło o połączenia. Ejj, to baja. Szkoda tylko, że abonament kończy mi się dopiero za 3 miesiące... ( ͡° ʖ̯ ͡°) i zależało mi na przeniesieniu numeru...
  • Odpowiedz
@weeden: formularz przeniesienia numeru masz na stronie, możesz juz go wypełnić i wskazac date przeniesienia po zakonczeniu. Tylko czas przenisienia moze trwac od 1 dnia do ok. tygodnia kiedy bd pozbawiony sieci.przynajmniej ja tak mialem.
  • Odpowiedz
@weeden: Jeżeli posiadasz Neostradę to w planie taryfowym Smart Plan Open bez telefonu za 29,99 zł masz Nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci, 5 GB na transmisje danych, 400 minut w roamingu oraz pakiet 100 MB również w roamingu. Dodatkowo za staż w sieci możesz otrzymać dodatkowe GB: 1 GB, 2 GB lub 4 GB.
  • Odpowiedz
@weeden: też wysłałem im wiadomość w tej samej sprawie. W salonie mówili, że taka oferta jak w VM nie jest możliwa w Orange, no ale może się uda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DOgi: Pewnie dziś zadzwonią i zaproponują darmowe rozmowy i smsmy do Orange + 0,5 GB HSDPA+ za 49 zł... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Cóż stracą klienta, a jak Ciebie wydmuchają to i dwóch. BTW. Daj znać potem, co Ci zaproponowali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: Zwracam honor! Od przyszłego miesiąca mam w abonamencie za 29 zł nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci oraz 2 Gb LTE. Jeszcze raz dzięki, jeśli to Twoja sprawka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DOgi: Tak jak wyżej. Od sierpnia płacę tylko 29 zł/ msc i w pakiecie mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci oraz 2Gb LTE. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz