Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy #fotografia Mam tyle zdjęć, a pewnie 80% nawet nie obejrzane. Tylko je robię, a potem mi się nie chce ich nawet oglądać no i za bardzo nie mam czasu. Chyba czas przejrzeć to wszystko, może do października zdążę xD Możemy zrobić #glupiewykopowezabawy i napiszecie mi numer od 0000 do 9999 a ja znajdę takie zdjęcie i wstawię tutaj xD Jak fajne zdjęcie to dej plusa :3
C.....r - #oswiadczeniezdupy #fotografia Mam tyle zdjęć, a pewnie 80% nawet nie obejr...

źródło: comment_wLRgQE8CyyYTmKqBmNjooimUMNbqxq00.jpg

Pobierz
  • 506
  • Odpowiedz
  • 3
@kieru: Już bym przebrał? Tzn jakbym siedział nad tym te 6 godzin to przejrzałbym 50 tysięcy zdjęć? No nie wiem.

I ja także teraz smiechłem hardo z tego xD No ale niektóre z tych zdjęć robiłem jeszcze w gimbazie, także czego wymagać xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Hedonistyczna_jagodowa_jajecznica: To akurat zdjęcie w naturze po prostu przypadkowe sie trafiło. Pewnie mam jakieś ciekawsze rzeczy, ale po losowych numerach to jednak ciężko na nie trafić, a przeglądać mi sie wszystkiego nadal nie chce zbytnio. Wrzucalem kiedyś sporo co lepszych zdjęć na Wikimedia Commons.
  • Odpowiedz
@Crusier: masz oko trzeba przyznać - dokładnie tak powinny wyglądać zdjęcia z wakacji, wycieczek itp
w dobie tandetnych filtrów z instagrama ludzie zapomnieli, że dobre zdjęcie obróbki nie potrzebuje
  • Odpowiedz
  • 2
@PiterCC: Ale które? Niektóre są sprzed kilku lat, niektóre z zeszłego roku. Proszę o numer, a najlepiej je wstawić jako obrazek, abym nie musiał szukać. Jeśli chodzi o to z pociągiem to tak.
  • Odpowiedz