Wpis z mikrobloga

Wsiadam do busa i widzę dwa wolne miejsca (jedno na samym tyle, a drugie w środku obok dziewczyny). Jako, że nie lubie jeździć z tyłu bo ciasno i 4/5 os w rzędzie, to przymierzam się do miejsca obok dziewczyny. Podchodzę a tu torebka, dziewczyna celowo patrzy w okno. To sobie myślę, że się prosił nie będę i ide na koniec.
Na nastepnym przystanku wsiada śmierdzący żulek, siada koło królewny i otwiera piwko.
Już chyba nie będzie blokować nastepnym razem miejsca torebką( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coolstory #rozowepaski #karma
  • 19
@Inkwizytor_91: Jakiś czas temu jadąc sobie totalnie #!$%@? tramixem, pewna pani położyła swoje siatki na siedzeniu (nie stała bezpośrednio przy nich, więc nie było wiadomo czyje są, a ludzie sobie nad tym miejscem wisieli). Dopiero kiedy wysiadała zobaczyłam, co to za siatki (myślałam, że może jakieś ziemniory albo cegły). A ona tam miała dwie torebunie, jedną firmy bieliźniarskiej, a drugą z jakąś cienką teczką. XD Ja #!$%@?ę, #logikarozowychpaskow, zero żenady.
@Inkwizytor_91: z kolei ja dziś jako drugi grzecznie ustawiłem się w kolejke za starszą osobą, wsiadaliśmy z przodu a tam jest bardzo ciasne przejście. No i coś się na mnie pcha, patrze a tu jakas stara baba, próbuje mnie zepchnąć na bok i wejść na siłę. Niestety ja nie zawsze jestem kulturalny i na chamstwo odpowiadam tym samym lub gorzej. Babka dostała zjebe.
@kate1990: Jak jadę autobusem MZK, to zawsze trzymam torebkę na kolanach bo tam miejsca to towar poszukiwany a i bezpieczniej mieć ręce na torebce, żeby komuś się za bardzo nie spodobała. W autobusie międzymiastowym często jednak kładę torebkę na siedzenie obok, jeżeli tylko nikt z tego tytułu nie musi stać, bo tak jest wygodniej. Dopóki autobus jest prawie pusty to nawet jej nie zdejmuję bo i tak każdy uderza w podwójne,
Wsiadam do busa i widzę dwa wolne miejsca

[...]

Podchodzę a tu torebka, dziewczyna celowo patrzy w okno. To sobie myślę, że się prosił nie będę i ide na koniec.

Na nastepnym przystanku wsiada śmierdzący żulek, siada koło królewny i otwiera piwko.

@Inkwizytor_91: Trzymała miejscówkę dla chłopaka który wsiadał na następnym przystanku. Dla Ciebie żulek, ale to on z nią wysiadł trzymając ją za rękę...
@Inkwizytor_91: To było tak, siedzi sobie dziewczyna w autobusie, nagle wchodzi do niego losowy mirek. Dziewczyna przygląda się uważniej: to jest ten książę, na którego czekała. Miłość jej życia. Motyle w brzuchu i morko w gaciach jednocześnie. Zamurowało ją, zastygła, nie wiedziała co i jak gadać. Kontakt wzrokowy sprawiłby, że zemdlałaby natychmiast. Włączyła #logikarozowychpaskow na najwyższe obroty i wykminiła: "a #!$%@?ę torebkę na fotel obok, to sam zagada. Z tyłu przecież
Trick psychologiczny: Jeśli nie chcesz żeby ktoś obok ciebie usiadł popatrz mu w oczy jak się zbliży. To działa.


@kinlej: Tylko czekam na takie tricki. Uwielbiam robic ludziom na zlość, którzy myślą, że wielkie panisko w autobusie i nikt nie może koło nich usiąść :D

Trudno jeśli ktoś specjalnie odwraca głowę. Miałem inną możliwość więc z niej skorzystałem.


@Inkwizytor_91: I na serio nie chciałeś skorzystać z opcji #!$%@? jej jeszcze