Wpis z mikrobloga

Czemu nie jestem zdziwiony. #pocztapolska może przechodzi lifting, ale wnętrze pozostaje to samo. #ostrakuchnia wysłała nam paczkę na #trojmiejskiewykopparty, potrzebną do #chilicontest, za jej pośrednictwem. Oczywiście #listonosz nawet nie zapukał, aby ja dostarczyć, do drzwi, ba! nawet nie raczył zostawić #awizo. Także muszę ruszyć swój tyłek do urzędu pocztowego ok 5km stąd i sam ją odebrać. Problem w tym, że właśnie mam zepsute auto, a mieszkam na wsi. Coś wymyślę. Jest to jednak przegięcie aby płacić za usługę która jest nierealizowana. Nienawidzę Cię poczto polska!

O tym że paczka dotarła do urzędu pocztowego dowiedziałem się sam dzwoniąc właśnie w to miejsce. Ledwo udało mi się dogadać z siedzącą tam panią. Koniecznie chciała ode mnie usłyszeć nazwę firmy której nie prowadzę, potem nie widziała co znaczy "przeliterować".

W końcu usłyszałem "tak coś tu mam, jakąś paczkę". Na pytanie "Czy Państwo ich nie dostarczają pod drzwi?" otrzymałem niemalże wykutą na pamięć odpowiedź "Jeżeli listonosz nie zostawił awizo może Pan złożyć reklamację w XYZ urzędzie pocztowym". WSTYD!

#gorzkiezale #wysylka
  • 22
@goromadska: Ja ostatnio #!$%@?łam te głupie cizie - dwa razy, właściwie trzy powtórne awizowanie i brak pierwszego awizo. Nakrzyczałam, jeszcze raz i skarga - na razie działa. Listonosz przyniósł dziś posłusznie co miał przynieść, był miły.

A najbardziej mnie #!$%@?ą, jak mówią do mnie "czego potrzebujesz" - no #!$%@?, może ja mam metr pięćdziesiąt ale skąd te głupie dupy wiedzą ile mam lat?!!!!!!!?!?!?!?!?! no #!$%@?, no!
@Roballo: awizo zawsze zostawić muszą. Problemem jest to, że to nie zawsze listonosz przynosi paczki, a czasem jakiś ich spedytor a on nie ma w zwyczaju zostawiać awizo, bo woli zostawić paczkę sąsiadom.... :X Najgorsze jest jeszcze to, że godziny jego przyjazdu są tak losowe jak numerki w Lotto.
@goromadska: ja poszedłem do kierownika oddziału i zgłosiłem to, razem z dokumentacją jego chamskiego zachowania. Od tamtej pory nowy listonosz pukał do drzwi a ja mu serdecznie dziękowałem i życzyłem miłego dnia :) #badass
@nowik: no cóż skargi na pewno coś dają, bo mam znajomego listonosza i wspominał, że 'boja' śie skarg dlatego niekiedy one po prostu nie dochodzą do wyższych stołków :)
@simsoniak: @Luxik: @parachutes: @Roballo: Tak napisałem na mail: skargi@centrala.poczta-polska.pl

"

Witamy,

Wiadomość o tym jak Państwo działacie poszła w świat,widziało ją już 4,3 tysiąca ludzi. Proszę sobie przeczytać: http://www.wykop.pl/link/1453947/jak-powinno-sie-pakowac-paczki/

Wcześniej spotykaliśmy się (my Wykopowicze, użytkownicy portalu Wykop.pl) z innymi Państwa, niekoniecznie właściwymi, działaniami.

Tym razem kolejny z nas, przy okazji organizacji dużej imprezy, ponownie się zraził. Niestety nie wywiązują się Państwo ze swoich obowiązków wynikających z umów jakie