Wpis z mikrobloga

1. napisałeś cały program
2. kompilujesz
3. error
4. poprawiasz błędy
5. kompilujesz
6. error
7. za #!$%@? nie wiesz gdzie zrobiłeś błąd pewnie brakuje gdzieś jakiegoś #!$%@? przecinka
:(. dostajesz 0pkt za kolosa
9. #!$%@? rok przez przedmiot wart 3 ECTSy...
10. ...z którego nawet nie ma egzaminu...
11. ... ale jesteś na 3 roku i musisz mieć wszystko na czysto więc masz #!$%@?
12. brak profitu

#gorzkiezale #studbaza #brakprofitu #przegryw

  • 12
@Efeljot: no i ? to chyba normalne, że jak czegoś nie umiesz to tego nie zdajesz.
Poza tym chodziłeś na zajęcia? Miałeś maila do prowadzącego? Byłeś u niego na konsultacjach ? Próbowałeś zrobić cokolwiek zamiast użalać się nad sobą ?
@Efeljot: to moim zdaniem nie powinieneś się krępować tylko wal z tym do dziekana. Konsultacje są obowiązkowe dla każdego pracownika naukowo-dydaktycznego za ten czas prowadzący ma płacone, więc powinien być w gabinecie. Co do maila to wiele nie ugrasz, ale jeżeli Twoją skargę poprze kilka osób podkreślając niewywiązanie się z obowiązków prowadzącego to może dostaniesz drugą szansę - jak nie teraz to np we wrześniu.
@zly_dzien: myślałem raczej żeby odwołać się od oceny i wtedy będę miał jeszcze jedno zaliczenie ale z innym prowadzącym bo ponoć jest taka opcja jak sie jakieś oficjalne pismo złoży
@zly_dzien: ale ja nie chcę być programistą, a c++ i java obowiązkowe (,) praktycznie nie mogę skończyć szkoły bo nie potrafię nauczyć się programować xD