Wpis z mikrobloga

Halo, halo Wrocław!

Mirki i Mirabelki przyjeżdżamy!

Z pustymi rękami w gości przychodzić nie wypada, więc #chwalimysie, że przygotowaliśmy dla Was kilka konkursów na samej imprezie. Pobawicie się z Nami?

Do rozdania w klubie Afera będziemy mieli wspaniałe bla bla bla z naszego asortymentu, ale przede wszystkich przygotowaliśmy dla Was 100 ml buteleczki z naszą Żubrówką.


Sobotnie konkursy, dzięki którym można będzie zdobyć darmowy alkohol to:

1. #pokazmorde - jeden z naszych przedstawicieli będzie miał przypięte logo wykopu. Pierwsze 3 osoby, które zrobią sobie z nim zdjęcie mogą odkorkowywać 47% trunek :)

2. #pijzwykopem - w klubie będą pochowane specjalnie przez nas przygotowane logo wykopu. Zasada jest prosta: znalazłeś! 1 logo = 1 buteleczka od ręki!

3. Pub Quiz dotyczący #browin, na który przygotowaliśmy ciekawe nagrody i proste pytania. Drużyna musi liczyć minimum 2 osoby.

4. #nocnazmiana - pijemy nocą, więc o nocnej zapomnieć nie można. Pierwsze 5 osób, które odśpiewają/zanucą/odtańczą hymn nocnej zmiany, przy którymkolwiek przedstawicielu, łapią buteleczki. Można grupowo, można i pojedynczo :)|

Uprzedzając pytania: Mało buteleczek nie mamy ( ͡º ͜ʖ͡º) Postaraliśmy się motzno, choć standardowo na ostatnią chwilę, za co oficjalnie i na forum przepraszamy organizatorów, którzy krzyż pański z nami meli.

Zachęcamy też do rozmów z dwoma przemiłymi #niebieskiepaski, którzy aż się rwą, żeby odpowiadać osobiście na pytania dotyczące #serowarstwo, #destylacja, #piwowarstwo oraz #winodomowejroboty.

Protip: Żadnych bannerów i innych ulotek nie przywozimy, więc osoby które wyglądają na zagubione to właśnie nasi eksperci :) Tylko mały kredy zaufania im dajcie, bo oni nie z mirko - to już taka wewnętrzna prośba od osób, które z Wami śmieszkują.


Ale! Ale! Ale!

Nie każdy mirek do Wrocławia przyjechać może, więc będzie i #rozdajo za plusy. Do wygrania 5 sztuk trawy żubrowej, z której korzystaliśmy przy wyrobie alko na sobotę. Na nasz koszt wysyłamy :) Jutro o 15.00 losujemy.

Enjoy!

#wroclawskiewykopparty #wroclawskiewykoppiwo #wroclaw

Wszystko to dzięki: @PanKara, @kmicolo oraz @kasiaCe8 brawa!
Pobierz Browin - Halo, halo Wrocław!

Mirki i Mirabelki przyjeżdżamy!

Z pustymi rękami w...
źródło: comment_a8GPTt7zbPigLXTkDW7uPExdDeCnWOWJ.jpg
  • 70
@Browin: nie no nie martwcie się, jestem tylko naczelnym testerem alkoholu z portalu ze śmiesznymi obrazkami wykop.pl. Niestety ale na piwie mnie nie będzie ponieważ jutro rano powrót na emigrację. Z chęcią przyjmę taka malpke od Was :)
@Browin: panie, ja w 2 dni zrobiłem trasę Gdynia > Lublin > Gdynia > Tczew > Gdynia. Jak pomysle, że musiałbym jeszcze do Łodzi jechać to smutno mi się robi. Czy to Wasz własny wyrób? :)
@PanKtos: Leci przepis!

4 liście trawy żubrowej zalać 1l - 50% alkoholu (wyrób alkoholu w kolejnym przepisie), 2 łyżeczki cukru skarmelizować i dodać do alkoholu. Pozostawić na min. 7 dni.