Wpis z mikrobloga

@tei-nei: gnij :) O pewnych problemach czytam tylko na wykopie. Gdyby nie wy to bym nawet nie wiedział o tym ze w USiA geje mogę się hajtać. Jak by to w Polsce wprowadzili to tez bym tego pewnie nie zauważył. Jestem zaskoczony ile energii niektórzy wkładają w produkowanie się na wykopie.

Rozglądam się dookoła i nie widzę tych wszystkich sytuacji o których piszecie.

Nie widzę tego oburzenia hetero oraz nie widzę
@Xanthia: @Xanthia: beka to jest z wegan i wegetarian, a nie z ludzi o innej orientacji. Wy chciałybyście, żeby wszyscy się tym interesowali co robicie łóżku itd. dlatego tak krzyczycie.

Wy wręcz w taki sposób chcecie to wymusić, bo tak naprawdę każdy ma to gdzieś!

Geje tak samo, tylko ci wojujący oczywiście, chcą zainteresowania jak to kobiety. A że tak naprawdę nikogo to nie obchodzi to tupiecie nóżkami na paradach
gniję z hetero i ich oburzenia "nie obnoś się ze swoją orientacją/seksualnością publicznie!" kiedy chodzi o homo/bi, ale sami nie mają problemu z trzymaniem ręki swojej partnerki na spacerze, całuskami i obmacywaniem się. może by tak konsekwentniej do tego podchodzić... ;)

@Retrospekcja:

Hej powiedz mi jak sobie wyobrażasz taką naukę? Kto miałby tego uczyć?
Starsza Pani, może weganka albo gej. Już widzę to w gimnazjum. Taki nauczyciel by przeżył traumę.

Przecież
@Retrospekcja:

Nawet o tradycyjnej seksualności nie idzie w tym kraju uczyć, księża palący buraka na "wychowaniu do życia w rodzinie" i kalendarzyk małżeński... a potem płacz bo przychodzi gówniara z brzuchem. Pielęgnowanie ciemnogrodu level hard.


Stosowania tradycyjnego kalendarzyka małżeńskiego kościół katolicki nie zaleca chyba już od półwiecza. Nie wiem, skąd się biorą podludzkie wypowiedzi które o tym przekonują, ale jest to informacja nieprawdziwa.

KK zaleca NPR, czyli naturalne planowanie rodziny. W
@Xanthia: @tei-nei: ja gniję z tego jak seksualni dewianci próbują wkręcić innym ,że to co robią to normalność xD Na odwykach nie spotyka się ludzi uzależnionych od herbaty/kawy albo czekolady, bo to nie jest tak niszczące i nie potrzebują CI ludzie takiej uwagi ale picie kilku kaw dziennie albo żarcie czekolad tez zabija ludzi. Homoseksualizmu nie leczymy w psychiatrykach, bo to lekka patologia ale nie powinno się promować tego jako
@Axelio: Jednak to jest gra warta świeczki. Wątpię, żeby gdziekolwiek była legalizacja gdyby nie te nawet moim zdaniem złe parady równości. Ci ludzie po prostu chcieli mieć równe prawa. A to przecież w żaden sposób nie wpłynie na resztę społeczeństwa.
@Koliber86: A dlaczego akurat starsza Pani? co mają upodobania żywieniowe do rodziny? Nie ma już zwykłych ludzi w wieku 30-40lat, którzy po prostu uprawiają seks, znają się na antykoncepcji, mają jakieś wartościowe doświadczenie, zostali wychowani w niedysfunkcyjnych rodzinach i sami taką tworzą?
I co z tego, że by się pośmiali, raz usłyszą penis i będzie śmiech, drugi też a za trzecim już nie będzie z czego śmiać bo ile można. Dużo
Stosowania tradycyjnego kalendarzyka małżeńskiego kościół katolicki nie zaleca chyba już od półwiecza. Nie wiem, skąd się biorą podludzkie wypowiedzi które o tym przekonują, ale jest to informacja nieprawdziwa. KK zaleca NPR, czyli naturalne planowanie rodziny. W tej metodzie wykorzystuje się nie tylko kalendarzyk (nie jest to nawet konieczne) ale np. pomiar temperatury ciała, badanie śluzu pochwowego itp. Przy sumiennym wypełnieniu zaleceń skuteczność tej metody jest porównywalna ze skutecznością tabletek hormonalnych. Przy stosowaniu
@pedros92: no fajnie, 99,6% skuteczności pod warunkiem że akurat są dni niepłodne, to trochę słaba antykoncepcja, skoro działa tylko przez część miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz, to #!$%@? tabletki i rozreguluj sobie gospodarkę hormonalną.


Kiepsko trafiłeś, ja je #!$%@? właśnie po to, żeby mieć regularną gospodarkę hormonalną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale pigułki to ZŁOOOOOO tym się nie da żadnych schorzeń przecież