Wpis z mikrobloga

@delbana: Jestem fanem tego modelu i znam już wszystkie przywary i problemy :) Serio benzyna m54 jest bezawaryjna. Ogólnie problem leży w autach kupionych od handlarzy. Niestety ale tam te auta służą do jeżdżenia i 200k w 12 letnim dieslu to mit i dlatego się psują. Naprawdę w porównaniu z Audi i Volkswagenami są to auta bezawaryjne.
  • Odpowiedz
@pertox: Mówisz o całości auta, że bezawaryjne czy o silnikach benzynowych? Bo E60 ogólnie chyba nie jest najbardziej bezawaryjnym autem, dość dużo elektroniki i często coś dokucza.

O M54 to wiem, że jest spoko, nawet dzisiaj rano byłem u mechanika i chwalił te silniki.
  • Odpowiedz
@KeepCalm: Problemy są z modułami ogólnie oraz obsługą. Np akumulator należy zakodować itd. Mniej błędów z modułami występuje po 2005 roku. Kwestia modułów też zależy od wyposażenia, im więcej ich masz tym więcej możesz mieć kłopotów. Ogólnie wygląda to nieźle jeśli kupi się od człowieka który dba. Bezawaryjnę są zarówno diesle jak i benzyny, z tym że diesel ma wiele elementów eksploatacyjnych turbo przy 220-280kkm, konwerter skrzyni przy ok 200-250 oraz
  • Odpowiedz