Wpis z mikrobloga

@Drakalen: Wypowiem się tylko do leechów. Moim zdaniem strata trzech pasywów, zwłaszcza jeśli zamierzasz iść także pod Glacial Hammer. Ile tego procentu od DMG możesz wyciągnąć maruderem? Kilka? No chyba, że będziesz miał wysoki pDPS, ale to niech oceni ktoś znający się na maruderze.
@Luka_Wars: No używam jeszcze kamyków gain life on hit, i jak użyje leap slama i jego AoE sięgnie z 5 mobów, to jednak trochę to daje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie przyjmuję stuna w ogóle, i mam 100% hit change, to ciągle bije i bije. Wezmę sobie mimo wszystko radę do serca i spróbuję inaczej rozdać te pasywki.
@Drakalen: Ale to nie to samo. Life leech zależne jest od leech rate i twojego DPS-u. Life gain on hit zależne jest od obszaru skilla i APS-u. Szczerze? Wątpię, aby także Life gain on Hit coś dawał znaczne ilości HP na wysokim poziomie (jeśli nie robi się buildu konkretnie pod tę wartość).
@Drakalen: Jesteś blood magic wiec masz prawo mieć gema na wysysanie życia. Nie wiem tylko czy ci potrzebne w ogóle to BM. Nie będziesz mógł używać aur. a problemy z maną da się rozwiązać inaczej. Jeśli już to bym używał gema blood magic razem z głównym skillem.

http://pathofexile.gamepedia.com/Blood_Magic_%28support_gem%29

Tak w ogóle to czemu nie wziąłeś Mortal Conviction.
co ty #!$%@? robisz xDDD to jedyny powód dla którego robi się build z
@Elec: no i jade według builda ktory zielonka wysłała. Tzn... Gralem dawno temu i tak robiłem postać. Potem build nieaktualny był wiec go odwzorowalem na czuja. I udało mi sie tak samo. ;)
Co do Life Leech w przypadku żywotnego Marudera można rozważyć także Blood Rage. Efekt lepszy od supportu Life Leech i zaoszczędzony socket. W grę wchodzą jeszcze jakieś klątwy.
wszystko co mowicie jest prawda ale to jest build dla zielonych ktorzy chca grac bezproblemowo wiec nie ma problemow z trafieniem, nie ma problemow z mana i wio wesolo sieczemy, a kiedy chcemy zrobic cos mocniejszego i bardziej ambitnego to wtedy tak jak mowice robimy cos ambitniejszego mozna nawet przejsc na ci ale to ostatnio chyba jest slabe, zobaczymy jak w nowym patchu.
@Drakalen: Generalnie w PoE musisz miec atak na single target, AoE i HP, HP, a oprocz tego HP.
Sam ground slam z solidnym DPS zrobi i za jedno i za drugie. Blood Rage jest warto uzywac, daje to solidnego boosta do life leech (nie marnuj na to skill pointow), a poza tym Quality daje bardzo duzo do life leecha w blood rage.