Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki!

Kończę magisterkę na Transporcie (wcześniej były studia inżynierskie - inżynieria ruchu). Mocno zastanawiam się nad kolejnymi studiami magisterskimi - dziennie lub zaocznie. Jakieś rady co do ciekawych kierunków na które można pójść po moim kierunku? Zastanawiam się nad specjalnościami kolejowymi - np. sterowanie ruchem kolejowym lub sterowanie ruchem drogowym, ale myślałem również nad czymś w rodzaju budowy maszyn czy czegoś związanego z elektrotechniką lub telekomunikacją (ograniczone możliwości ze względu na poprzedni kierunek).

#transport #studbaza #kolej #drogi #ruchuliczny
  • 6
Opcję zaoczną rozważam jak najbardziej :) Tylko jakieś propozycje kierunków, specjalności? Myślałem jeszcze o studiach III stopnia (modelowanie ruchu, systemy sterowania ruchem) ale to raczej o hajsach można zapomnieć.
@miras1357
Zapomniałem dodać, że studia chcę kontynuować, bo dodatkowo dzięki temu przysługuje mi renta po Tacie. Więc chciałem połączyć możliwość rozwoju z tym faktem. Oczywiście zakładam równolegle pracę.
Politechnika krakowska wydzial mechaniczny mocno ograniczyl rekrutacje na studia zaoczne i od dwoch lat nie ma naboru na studia.inz. Transport na 2 stopniu ma kierunki zwiazane z logistyka, eksploatacja samochodow, kolejnictwem. Na twoim miejscu poszuklam bym czegos z eksploatacji maszyn i urzadzen kolejnictwa. Mamy w krk zaklady naprawcze i jest na to zapotrzebowanie