Wpis z mikrobloga

#windowsphone #bojowkawindowsphone #lumia520 Po prawie dwóch latach użytkowania L520 stwierdzam, że Nokia/Microsoft nic się nie uczy na błędach. Ten telefon powinien być już do wyrzucenia, powinien zamulać i w ogóle być be. Jednak tak nie jest. Wszystko płynnie chodzi, żadnych zawiech. Zastanawiam się tylko czy nie kupić nowej baterii i mam zamiar go używać przez kolejne 2 lata. Podobno Nokia padła dlatego, że robiła zbyt dobre telefony i ludzie ich często nie wymieniali. Coś w tym chyba jest...
  • 7
@robvan: @Eau-Rouge
Też mialem 520 kiedyś i minimalny spadek wydajności na 8.1 (mialem pfd) był, ale niewiele go czułem. Świetny telefon w tej cenie.
Co ciekawe teraz też mam 640. Przez dwa miesiące korzystałem z dwóch telefonów z andkiem z konieczności, podobna półka, ale było ciężko. 640 sprawiła, ze znów się zachwycam telefonem i płynnością.
Różnica w pamięci RAM jest istotna, przede wszystkim aplikacje są w niej trzymane, przez co praktycznie
@krl_krl: Nie zauważam tego ze jest wolny. A przynajmniej nie czuje że muszę czekać na otwarcie aplikacji. Różnica dla mnie 0,5 s czy 1,0 jest dla mnie niezauważalna.