Wpis z mikrobloga

Politechnika lubelska, wrocławska, czy warszawska?
Mechatronika, informatyka, czy automatyka i robotyka?
Jaki wydział?
Uczę się sam trochę programowania (Java, C++), jednak fajnie by było mieć trochę mechaniki, elektroniki, jakieś roboty.. itp.

Próbowałem sam coś wybrać na podstawie opisów uczelni, ale to nie jest takie proste, pomóżcie :(

#studbaza #pytanie #matura2015 #politechnika #politechnikawroclawska #politechnikalubelska #politechnikawarszawska
  • 8
  • Odpowiedz
@HumanGenome:
Zawsze żyłem z komputerami, już w wieku 8 lat instalowałem w rodzinie systemy i inne softwarowe pierdoły, sam zabrałem się za naukę programowania na początku liceum, uczyłem mojego informatyka.. Nie to żeby nauka programowania sprawiała mi przyjemność (czasami tak), ale jak już się czegoś nauczę sprawia mi frajdę używanie tego, a jeżeli mogę tego użyć przeciwko komuś to już bajka :) ostatnio zaczęła podobać mi się wizja programowania przedmiotów, tworzenia
  • Odpowiedz
To tyko informatyka jeśli lubisz rozwiązywać problemy. Praca też najpewniejsza po tym. W trakcie wybierzesz sobie czy wolisz poziom niski, czy wysoki w programowaniu.
  • Odpowiedz
@droptable: fizyka mnie pokonała, z pozostałych przedmiotów było spoko. Dałbym radę ale dużo wtedy piłem i tylko balowałem, po semestrze olałem naukę na półtora roku więc w sumie miałem 2 lata po liceum bez nauki... ale teraz mam inżyniera i tak (inżynieria internetu, był przez chwilę inżynierski na uniwerku to się rzuciłem), po prostu po czasie. Pracuję w zawodzie (programista) więc wszystko się ułożyło ale bardzo żałuję, że nie skończyłem tamtego
  • Odpowiedz