Wpis z mikrobloga

#hejt #bp #paliwo #lpg #kradno

#cebulactwo

Nie polecam bp w andrychowie. Traktują tam klienta jak potencjalnego złodzieja. Jako że jeżdżę na lpg, to chciałem zatankować sobie trochę benzyny i lpg jednocześnie do mojego samochodu. Podjechałem pod dystrybutor, zatankowałem benzynę, potem podjechałem na stanowisko lpg (mam wlew benzyny po prawej stronie więc tankowanie na jednym stanowisku benzyny i lpg byłoby uciążliwe gdyż na stanowisku gdzie mógłbym jednocześnie zatankować oba rodzaje paliwa, jakaś kobieta postanowiła że umyje sobie całe auto myjką do szyb dostępną na stacji. Poszedłem zapłacić i Pani na bp, ruda z powiekami pomalowanymi na niebiesko oznajmiła, że już miała zgłaszać kradzież paliwa na policji, gdyż nie było auta przy dystrybutorze. Już tam nie pojadę tankować
  • 5
@jamre777: jestem zaskoczony taką reakcją. swego czasu podczas poprzedniej pracy dosyć często stosowałem taką praktykę (byłem Przedstawicielem Handlowym) w aucie firmowym miałem również lpg i nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem, a jeździłem po woj. śląskim i małopolskim, także odwiedzając tamtą stację
Jaka była Twoja odpowiedź i reakcja wspomnianej Pani?
@daray89

Odpowiedziałem jej że nie podjechałem do stanowiska przy którym jednocześnie mógłbym zatankować lpg i benzynę, gdyż było zajęte przez kobietę która myła sobie auto. Poza tym powiedziałem że jak straszy mnie policją to ja już się na bp nie pojawię, odwróciłem się na pięcie i zmierzałem w kierunku wyjścia, a kasjerka na odchodne rzuciła coś w stylu (dokładnie słowo po słowie nie pamiętam, ale sens wypowiedzi zachowany): "przecież tu chodzi o
namawiam zatem do zaprzestania wspierania tego zagranicznego koncernu. Lepiej juz iść na ten orlen mimo że mają czasem drożej o 5 groszy na litrze paliwa, przynajmniej mają dobre podejście do klienta i traktują go po ludzku a nie jak maszynkę do zarabiania pieniędzy
@jamre777: mimo wszystko wydaje mi się, że to bardziej przypadek jednostkowy. jestem klientem obu sieci i uważam, że poziom obsługi jest porównywalny. a oddział w Andrychowie, cóż, żłóż jakąś skargę nic innego do głowy mi nie przychodzi
@daray89

Być może rzeczywiście chodzi tylko o ten oddział. Tankowałem też na bp w czańcu i w sumie takich cyrków nie odstawiali. Może masz rację. Jednak i tak apeluję o częstsze tankowanie na polskich stacjach paliw.