Wpis z mikrobloga

Moje CAL! dokonały żywota, lewa muszla odpada od pałąka i w ogóle są w tragicznym stanie ;) W związku z tym poszukuję innych budżetowych słuchawek na podobnym poziomie.

Miałem brać nastepne CAL!, ale czytam, że Takstar HD2000 są polecane - czasem jako lepsze od CAL!, czasem jako równie dobrze. Jesteście w stanie to jakoś skomentować? A może jakiś inny model w podobnej cenie?

I kolejne pytanie - da się gdzieś te Takstary odsłuchać?

Nawet przez chwilę myślałem o czymś droższym, ale chyba nie ma sensu. Słucham w sumie mało, głównie wieczorami do snu. W związku z tym, głównie w tych słuchawkach leżę i - co może trochę dziwić - w związku z tym niszczą się nieziemsko. Szkoda chyba kasy na lepsze, skoro zaraz będą powycierane na wszystkie strony, a dźwięk na poziomie CAL! jest dla mnie absolutnie wystarczający. Więc wymagania - mają grać jak CAL! albo lepiej i muszą być zamknięte, z dobrą izolacją, bo żona nie może spać ;)

Chyba, że ktoś ma argumenty za lepszymi, np. @Sergeant_Matt_Baker ;)

#pytanie #audioboners #sluchawki #takstar #cal
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sergeant_Matt_Baker: Takstar ok. 130 zł, AT ok. 280 zł. Nadal jest to niewielka kwota, ale ;)

Słucham w 90% z telefonu, wieczorami leżąc w łóżku. Czyli źródło słabe i warunki też średnie. Poza tym, wbrew pozorom takie użytkowanie masakrycznie niszczy sprzęt, jak bym pokazał jak wyglądają te CAL! po paru latach to byście się przerazili :D Muszle wytarte na mat, pady zdarte, same gąbki praktycznie zostały to samo na pałąku.
  • Odpowiedz